Zaslužena pobeda Ribnika na svom terenu

Fudbaleri Ribnika slavili su pobedu protiv solidne ekipe Parunovca rezultatom 4:1, u 27. kolu Prve Rasinske okružne lige na svom terenu pred 150 gledalaca. Većim delom susreta domaći su dominirali igrom mada su i gosti imali svoje šanse. Trener Bane Trnavac uspešno je sa klupe rukovodio igrom i uz dobro i pošteno suđenje rezultat nije izostao. Ribnik je došao u vođstvo u 11. minutu pogodkom Toskića, Rakovac je u 23. minutu povećao vođstvo domaćih na 2:0, a u 42. minutu Trnavac je postigao i treći pogodak za Ribnik što je bio i rezultat prvog dela ovog zanimljivog susreta.

U nastavku su gosti pokušavali da postignu pogodak ali je odbrana domaćih uspešno funkcionisala. U 63. minutu ponovo na sceni Trnavac postiže  četvrti pogodak za Ribnik. Parunovac je ipak uspeo da smanji odnosno ublaži poraz u 74. minutu iz opravdano dosuđenog jedanaesterca koji je realizovao Jovanović bilo je to konačno 4:1 za domaće. Recimo na kraju da je utakmicu uspešno vodio glavni sudija Darko Lapčević a pomagali su mu Igor Peković i Igor Erčević. Dužnost delegata profesionalno je obavio Milan Mašić iz Ćićevca. Zbog grube igre ili prigovora opomenuti su kod domaćih Slavković i Rakovac a kod gostiju Jovanović i Vukadinović.

U narednom 28. kolu Ribnik gostuje u Nauparu a Parunovac dočekuje Mladog radnika iz Bačine.