Paraćinci porazili trsteničane

U 27. kolu Srpske lige  Istok fudbaleri Trstenika PPT razočarali su 150 prisutnih gledalaca i doživeli na svom terenu svoj drugi poraz, ovoga puta pobedilo ih je Jedinstvo iz Paraćina rezultatom 3:2. Evidentna je kriza u redovima trsteničana koje sada vodi novoimenovani šef stručnog štaba Zlatko Marković. U vođstvo su prvi došli trsteničani u 13. minutu, po levoj strani prodro je Marko Radivojević, ubacio loptu u šesnaesterac gostiju a Perčević savladao golmana Jokića. Samo tri minuta kasnije gosti izjednačuju rezultat na 1:1 pogodkom Simića posle solo akcije Petrovića. Simić je u 17. minutu postigao vodeći pogodak za Jedinstvo i sa tim rezultatom se otišlo na odmor.

Stadion u Trsteniku

U nastavku trsteničani su ozbiljnnije krenuli, pa je u 56. minutu posle izvedenog kornera Marka Radivojevića, izjednačio rezultat 2:2 kapiten Nenad Vasić. Gosti su iskoristili grubu grešku golmana domaćih Miodragovića i rešili susret u svoju korist u 74. minutu pogodkom Milana Petrovića, koji se po drugi put upisao u listu strelaca.
Trstenik PPT posle ovog poraza nalaze se na 8. mestu tabele sa osvojenih 36 bodova. Recimo na kraju da je ovu utakmicu u Trsteniku sudio Milan Rašić iz Zaječara, koji je podelio žute kartone podelio Kneževiću, Gašiću, Miliću i Egeriću kod domaćih i Miletiću iz Paraćinskog Jedinstva. U sledećem 28. kolu trsteničani gostuju u Svilajncu kod Radničkog.