MOL: Borac - Jevremovac 5:1

Na otvaranju prolećnog dela prvenstva, brojna publika uživala je igri domaćih, videla šest pogodaka i mnogo lepih akcija. Prohladno vreme i slaba kiša nije omela igrače da pruže dobru igru, a koja je bila nagrađena aplauzima publike.

Prvih 10-tak minuta proteklo je u ravnopravnoj igri bez ozbiljnijih prilika. U 15. minutu Sunajko lepo šutira ali siguran je Milivojević. Pavlović ima dve lepe prilika najpre u 17, a zatim u 19. minutu ali nije bilo promene rezultata. U 20. minutu pogodak. Matić Goran postiže pogodak za prednost i radost na terenu. Gosti u 23.minutu imaju polupriliku, a domaći odmah uzvraćaju, gde na dobro ubacivanje Pavlovića niko nije reagovao u kaznenom prostoru gostiju. U 27. minutu oduševljenje na tribinama. Projektil Pajića završava iz leđa nemoćnog Milivojevića za prednost od 2:0. Posle vođstva od 2:0 domaći malo usporavaju ritam, i dozvoljavaju gostima da "igraju" pretežno na sredini terena. Do kraja ovog dela sustrena nije bilo ozbiljnijih prilika ni na jednoj strani, tako da se ovim rezultatom otišlo i na odmor.

Drugi deo susreta donosi nova uzbuđenja i potpunu dominaciju domaće ekipe.  Samo što se počelo, tačnije u 48. minutu već je 3:0, a strelac je Pavlović Milan. Igrao se 55. minut kada lep pogodak postiže Mucić za 4:0. U 67. minutu kapiten Mucić dobro izvodi slobodan udarac, ali siguran je Milivojević. U 75. minutu gosti uzvraćaju i iz slobodnog udarca pokušavaju učiniti nešto više, ali siguran je Antonić. Ono što nisu uspeli u 75. minutu gosti uspevaju u 77. minutu. Todorović veoma lepo izvodi slobodan udarac i Antonić je bio nemoćan. Odmah u sledećem napadu domaći postižu pogodak za 5:1, a strelac je Matić. Ovo je bio i konačan rezultat ove utakmice i zaslužena pobeda domaće ekipe.

Čestitke svim našim momcima, kao i publici koja je znala svaki potez da nagradi aplauzom. Čestitke i gostujućim igračima na korektnoj igri.

16.kolo Mačvanske okružne lige: FK „BORAC“ – FK „JEVREMOVAC“   5:1   (2:0)