Het trik Kunića za novi trijumf Borca

Fudbaleri Borca savladali su danas ekipu mrkonjićke Slobode rezultatom 5:1 u trećoj pripremnoj utakmici.

Kao i u okršaju sa Slobodom iz Novog Grada, odigranom prošle subote takođe na pomoćnom terenu Gradskog stadiona, tri gola je postigao Petar Kunić, a danas su se po jednom u listu strijelaca upisali Predrag Zekanović i Gedeon Guzina.

Svoj prvi gol na utakmici Kunić je postigao u 10. minutu, da bi izjednačenje gostima u 28. minutu donio Dejan Zarić. Samo tri minuta kasnije Kunić je vratio prednost na Borčevu stranu, a u 70. minutu postiže i svoj treći gol. Devet minuta kasnije sa "bijele tačke" je prednost povisio Zekanović, a konačan rezultat, u posljednjem minutu, postavio je Gedeon Guzina.

Narednu kontrolnu utakmicu Borac bi trebalo da odigra protiv Zvijezde iz Gradačca.

(Izvor: FK Borac)