Treći put dva gola

Fudbaleri Inđije su odigrali treću trening utakmicu od starta pripremnog perioda. Ovog puta zeleno belima je rival bio tim Jedinstva iz Stare pazove koji se takmiči u Vojvođanskoj fudbalskoj ligi. Utakmica je odigrana u SC FSS u Staroj pazovi. Teren sa veštačom travom je pružio sve uslove da se vidi koliko je do sada urađeno za trenere oba kluba. Inđija je zanimljivo po trećo put uzastopmo postigla dva gola koja su bila dovoljna i za treću pobedu. Prvo je savladan konkurent iz prvoligaškog društva Proleter (2: 1), potrom Srem iz Jakova sa 2: 0, a danas je bio isti rezultat po završetku utakmice.

Strelci su biliVujasin u 28' i Ivanović u 40'. Utakmicu je u skladu sa svojim sudijskim iskustvom i znanjem odlično vodio Slaviša Radovanović iz Laćarka.

Inđija: Svjesnjikov, Dolmagić, Srbijanac, Lalić, Simunović, Ivanović, Bickaji, Todić, Vujasin, Nikodijević i Lemajić. U drugom poluvremenu su nastupili: Blagojević, Bajić, Panjak, Šarenac, Marković, Todorović, Višnjić, Mrđa, Banjac, Živanović, Đokić.

Utakmica je po svemu  ličila na pravu prvensvenu. Zeleno beli su dominirali tokom celog toka utakmice. Svoju nadmoć su Inđinčani krunisali sa dva gola. Uz to su stvorili bezbroj akcija iz kojih su propuštene šanse za još koji gol u mreži odličnog golmana Jovšića. Naročito treba izdvojiti  prelep "evro gol" Mileta Vujasina u 28 minutu koji je samo sa paradom ulepšao golman Jedinstva  Jovšić.