02.02.2017 Dejan Mirčev

Iz Sparte u Surdulicu

Redove seniorskog tima Radnika od juče je pojačao i doskorašnji napadač grčkog prvoligaša Sparte, Nemanja Arsenijević. Do sada “najjače” pojačanje u Radniku inače rođeni Užičanin(30), superligaško iskustvo stekao je u Radu, Jagodini i Novom Pazaru, a u Surdulici će ostati do kraja sezone.

Nemanja Arsenijević

U ovim danima prelaznog roka, nakon Žakule i Vukasovića iz ČSK-a,  timu se pridružio i Nemanja Anđelković, iz Kosovske Mitrovice, koji je u Radnik stigao iz čajetinskog Zlatibora. Po rečima sportskog direktor kluba, Darka Gašića, upravu Radnika dele sati od potpisivanja ugovora sa još dvojicom iskusnih igrača.

Nemanja Andjelković

NA JUČERAŠNJOJ PROVERI UPISANA PET POGOTKA !!!

Prijateljski susret izmedju Radnika i ekipe OFK Beograda u SC Stara Pazova završen je rezultatom 5:3(3:1). Mrežu tima iz Beograda dva puta je u prvom poluvremenu pogodio Savo Gazivoda u 21. i 29.min, a treći gol postigao je Nikola Žakula u 39.minutu,. U drugom poluvremenu oba gola za ekipu Radnika postigao je Igor Zlatanović, u 74. i 79.min.