Zona Morava: Sloga domaćina kaznila "petardom"

Ljubitelji fudbala iz grada na Ibru posle ove utakmice nisu mogli da se prisete kada su fudbaleri Sloge poslednji put izrešetali mrežu protivnika kao na utakmici sa solidnom ekipom Braće Vuković. Zaigrali su najzad pulenin trenera Vladislava Stojanovića onako kako on želi i kako odavno priželjkuju navijači "belih". Dominirali su sve vreme meča a pobednik je čini se, bio poznat već posle odigranog prvog poluvremena.

Sloga tokom meča vodila glavnu reč

Najpre je mrežu domaćina načeo brzonogi Marić. Najpre je šut na protivnički gol uputio Filipović, golman Janićijević je odbio loptu ali pravo na noge Mariću koji šalje loptu u mrežu - 1:0. Rezultat je povisio Jablanović koji je dobro propratio centaršut sa desne strane koji je uputio Obradović i u padu po drugi put doneo radost svojoj ekipi - 2:0.

Jedna od retkih akcija pred golom gostiju foto: STOLE

Očekivalo se da će domaćini u nastavku zaigrati znatno bolje ali je opet viđena dominacija gostujuće ekipe. Najpre se po drugi put u listu strelaca upisao Marić a sve dileme razrešio je mladi Matić. Ušao je u igru u 71. minutu i to malo vremena maksimalno iskoristio. Postigao je još dva pogotka za svoj tim i na najbolji način se preporučio treneru za startersku poziciju na utakmicama slede. Utakmicu je pratio mali broj gledalaca. Šteta, imali su ovoga puta šta da vide.

BRAĆA VUKOVIĆ - SLOGA 0:5 (0:2)

LAĐEVCI - Igralište "Kotlenikpromet". Gledalaca 100. Sudija: Dušan Arsović (G.Milanovac) 7,5. Strelci: Marić u 6. i 71. Jablanović u 27. Matić u 85. i 87. (Sloga). Igrač utakmice: Ilija Marić (Sloga).

Braća Vuković: Janićijević 6, Gazikalović 6, Milovanović 6,5, Jović 6, Zucović 6,5, Đurović 6 (Soldatović -), Sekulić 6 (Bižić -), Barjaktarević 6, Mladenović 6, Stolić 6 (Simović -), Kolaković 6.

Sloga: Pantović 7, M. Pavlović 7, Čolić 7,5, Z. Pavlović 7, Dević 7, Obradović 7,5, Marić 8, Filipović 7, Ignjatović 7 (Matić 8), Krstić 7 (Milošević -), Jablanović 7 (Vasiljević 7).