Kadetska liga Inđija - Stara Pazova - Pećinci: Sloboda - Hajduk 1932 3:2

Zanimljiv „opštinski derbi“ u Donjem Tovarniku. Već u 2. minutu domaćin je ozbiljno pripretio preko Balinovića, koji je sjajno šutirao, a golman Jovanović je krajnjim naporom odbio u korner. Dva minuta kasnije promena rezultata: Krkobabić , koji se već dokazuje i u prvom timu Hajduka 1932 dovodi goste u vođstvo Do kraja poluvremena ništa bitnije se nije dešavalo.

Sloboda

Kao što je Hajduk 1932 u prvim minutima prvog poluvrema postigao gol, tako je bilo i u nastavku utakmice. Šimanovčani su do rezultata 0:2 došli u 43. minutu preko Šljukića. Činilo se da bi to trebalo biti i nedostižna prednost. Međutim, mladi fudbaleri Hajduka 1932 naglo popuštaju, što su izabranici Dragana Bracanovića znali da iskoriste i rezultat totralno ptreokrenu. Najpre je Aleksić u 45 minutu smanjio na 1:2, da bi Stjepanović u 53 minutu kaznio kiks golmana Jovanovića i poravnao rezultat. I kada se činilo da će doći do podele bodova, u 87. minutu Arsenović postiže gol vredan tri boda.

Hajduk

Strelci: 0:1 Krkobabić u 4, 0:2 Šljukić u 43, 1:2 N. Aleksić u 45, 2:2 Stjepanović u 53, 3:2 Arsenović u 77. minutu. Donji Tovarnik: Igralište Slobode. Gledalaca: 30. Sudija: Bojan Pavlović (Ogar). Žuti karton: Krkobabić (Hajduk).

SLOBODA: Zorić, Jovičić, Savatić, Nikolić, Stjepanović, Rašković, Arsenović, Živković, M. Aleksić, U. Stjepanović, Balinović. Igrali su još Kostić i Maksić.

HAJDUK 1932: A. Jovanović, Ćirković, Dragojević, Kuzmanović, Stanković, Krkobabić, Vukašinović, Masnikosa, Ristović, Samardžija, Božidar Dragović. Igrali su još: Šljukić, V. Jovanović, Bogoljub Dragović i Vučićević.