"Slana Bara" slatka za Piroćance!

Značajan meč za oba tima koji su u promenljivoj formi startovali. Radnički bez Nemanje Petrova koji je nedovoljno oporavljen, sa pojačanom sredinom terena, ulaskom u tim Filipa Tolića. Trener golmana Nenad Jončić je rezervni golman. Na klupi Novosadjana nema trenera Govedarice koji je dogovorio prelazak u ekipu Novog Pazara.

2. minut korner za Proleter, B.Mančić izbacuje glavom u polje
12.minut prodor Čolovića po desnoj strani, centaršut, ali golman stiže do lopte pre M.Mančića

14.minut ,,beli,, su odgovorili brzim kontranapadom, domaći zaustavili akciju izbacivši loptu u korner. Posle kornera, pokušao je M.Mančić ali bez uspeha.

15.minut gosti za sada opasniji, ighraju otvoreno, ali bez dobre završnice. Domaći nisu imali opasniji pokušaj ka golu

25.minut Božidar Mančić je uspeo da se driblingom oslobodi beka, ušao u šesnaesterac, srušen je, arbitar nije pokazao da je to prekršaj. Naš reporter Goran Tričković javlja da su gosti negodovali na ovu sudijsku odluku.

30.minut otvorena igra sa obe strane, Radnički više u posedu lopte, ali nema izglednih prilika.

35.minut bek Radničkog Jovanović odličan prodor, centaršut, Marko Mančić glavom kraj gola

38.miunut domaći fudbaler Krstevski, najbolji strelac , sa 16 metara šutirao je preko gola

39.minut dobar pokupaj Filipa Tolića sa 20 metara,. Lopta je završila iznad prečke

42.minut Slobodan udarac, prekršaj nad fudbalerom Radničkog, Denis Ristov centrira, domaći igrači izbacuju loptu u polje

44.minut Denis Ristov se sa 16 metara odlučio na udarac. Lopta upućena u levi ugao, golman domaćih Rockov nije uspeo da je zaustavi!Lopta je odskočila, prevarila ga i ušla u mrežu!

44.minut GOOL Denis Ristov 0:1

45.minut kraj prvog poluvremena, Radnički vodi sa 1:0.

46.minut izmena u Proleteru izasao Jović ušao Milićević
50.minut centaršut domaćih s desne strane, golman Kostić koji sigurno brani hvata loptu
56.minut Krstevski šutira preko gola
58.minut ubacena lopta u sesnaestterac Radnickog, Kostic padom u noge brži odKrstevskog
61.minut druga izmena u Proleteru. Izlazi Stojšić, usao Karanov

68.minut izmena u Radničkom. Umesto Čolovića u igri je Milić.

72.minut bek Radničkog Jovanović dobar beg po desnoj strani centaršut, odbrana domaćih dobro reagovala

75.minut napadi domaćih , sve karte bačene na ofanzivu, bez završnice.

77.minut prva greska Kostića. Lose je procenio let lopte. Ispred njega glavom sutira napadač domacih preko precke. Najbolja prilika!

85.minut slobodan udarac dobar udarac Filipa Tolića, odbrana domaćih na mestu

87.minut izmena u radničkog Denis Ristov strelac jedinog gola do sada izlazi, ulazi Stefan Stojanović.

88.minut – Stefan stojanović beži odbrani, sustiže ga štoper, Stojanović ipak šutira iz teške pozicije ktraj gola

89.minut ponovo stojanović, šansa meča. Sa šest metara udarac, golman brani

92.minut dok domaći idu ,,grlom u jagode,, Piroćanci su propustili pčriliku da ih osetnije potraze. Ponovo Stefan Stojanović, budite strpljivi proradiće, izlazi sam ispred golmana ali ovaj brani! Neka mu je oprošteno jer je u sledećem minutu sudija svirao kraj!

Radnički je pobedio u Novom Sadu sa 1:0.

Veliko hvala našem Piroćancu, Goranu Tričkoviću koji je radio prenos ove utakmice i javljao nam informacije ,,iz minuta u minut,,!

Prva liga Srbije 7.kolo,  Stadion,,Slana Bara”Novi Sad Proleter – Radnički Pirot 0:1 (0:1)

Radnicki Kostic, Jovanović, B.Mančić, Nikolić, Marković, Ožegović, Tolić ,Petrov Čolovic, Ristov, Spasić M. Mančić. Rezerve Jončić , Davidović, Perišić, Petrov , Stojanović, Milić, M. Mančić.

Budućnost 2 : 0 Inđija
Jagodina 3 : 3 OFK Beograd
Dinamo 0 : 0 Sindjelić
Bežanija 0 : 0 ČSK Pivara
Mačva 1 : 0 BSK Borča
Sloboda 1 : 0 OFK Odžaci
Zemun 1 : 0 Kolubara
Proleter 0 : 1 Radnički