Sloga sigurna sa Sušicom

Vredna i zaslužena pobeda Sloge u meču sa borbenom i veoma neugodnom ekipom Sušice. Kragujevčani su pretili iz veoma brzih kontranapada, ali sve pokušaje uspeli su da spreče povratnik na gol "belih" Pantović sa saigračima iz odbrane. Sloga je do vođstva mogla u prvom minutu, ali Filipović je bio neprecizan, posle toga domaći su izveli seriju kornera posle klojih su gosti imali odlične prilike u pomenutim kontranapadima. U 34. minutu, odličan centaršut danas rasoloženog Drmanca u gol je pretvorio Filipović. U nastavku lošija fudbalska predstava, bez prave igre, Sloga je imala veliku šansu preko Nikolića koji je bio sebičan i neprecizan, a kapiten Z. Pavlović je posle odličnog solo prodora za malo bio neprecizan. Konačnih 2-0 postavio je Matić, odlično se ubacio iza leđa odbrane Kragujevčana i rutinski savladao nemoćnog Najdanovića.

SLOGA (KV) - SUŠICA 2 - 0 (1 - 0)

Gradski stadion Gledalaca: 100 Sudija: Miroslav Miletić (Gornji Milanovac) 7 Strelci: Filipović u 34. i Matić u 85. minutu Žuti kartoni: Dunjić, Z. Pavlović, Drmanac, Ignjatović, M. Pavlović (Sloga), B. Đorđević, Mojsilović, N. Đorđević, Božović (Sušica)

SLOGA: Pantović 7, Dunjić 6,5, Čolić 6,5, Z. Pavlović 7, Obradović 6,5, Drmanac 7,5, Filipović 7, Ignjatović 6 (Marić -), Jablanović 6,5 (Matić 6,5), Dević 6,5, Nikolić 6 (M. Pavlović 6,5)

SUŠICA: Najdanović 6, B. Đorđević 6, Mojsilović 6, N. Đorđević 6,5, Dimitrijević 6 (Dugić 6), S. Božović 6, Bajović 6 (Okiljević 6), Krstić 6, Nikolić 6 (Mujezinović -), Smolović 6, V. Božović 6

Igrač utakmice: Stefan Drmanac (Sloga) 7,5