Pionirska liga Srbije: Radnički (N ) - Rad 1:2

Pred oko 200 gledalaca pioniri Radnićkog iz Niša su poraženi od Rada rezultatom 2:1. Nije prošao ni minut od početka a penal je dosudjen za Radnički. Kapiten Radničkog je školski poslao loptu u jednu stranu a golman je otišao u drugu. Tokom celog meča pioniri Rada su bili bolji i više su napadali ka golu protivnika.
Pioniri Radničkog su pokušavali da preko krila dodju do šanse za postozanje drugog gola, ali im nije uspevalo da prodju čvrstu odbranu “gradjevinara”.  Pred kraj prvog poluvremena igrači Rada se dobro snalaze u šesnaestercu posle izvedenog slobodnog udarca što je rezultiralo poravnanjem rezultata.

Drugo poluvreme je bilo manje interesantno od prvog, a ponovo pred kraj meča Rad postiže i drugi gol koji je vredan celog plena. Posle solidno izvedenog kornera defanzivac Rada se najbolje snašao i postiže pobednički gol za svoju ekipu. Mnogo više se očekivalo od tima iz Nišsa, ovim porazom su upali u još veće probleme, pored povreda prvotimaca sada moraju da se suoče  i sa aktuelnim vicešampionom Partizanom i to u gostima.

Radnički (N) 1 : 2 Rad
Radnički 1923 1 : 2 Sloga
Kruševac 1 : 4 Borac
OFK Beograd 3 : 0 Jagodina
Smederevo 5 : 2 Napredak
Zemun 3 : 2 OFK Paraćin
Bežanija 0 : 0 Crvena zvezda
Loznica 0 : 6 Partizan