Mašinac protiv Spartaka završava prvenstvo

Fudbalerke Mašinca utakmicom protiv Spartaka u sredu 25. maja na Delijskom visu od 17 sati završiće ovogodišnja nadmetanja u prvenstvu. Meč između viceprvaka i prvaka biće samo uvertira za utakmicu finala Kupa Srbije u kojoj će se iste ekipe boriti za trofej.

Nišlijke su u plej-ofu zabeležile 2 pobede i 3 remija; foto: P. K.

U meč sa šestostrukim uzastopnim šampionom države Nišlijke ulaze sa željom da i u 6. utakmici u plej-ofu ostanu neporažene i sa dobrim raspoloženjem dočekaju poslednji i najbitniji meč u sezoni - finale Kupa.

Gledaćemo da završimo plej-of bez poraza. S obzirom da su one već osvojile prvenstvo, verovatno će motive usmeriti kao utakmici finala Kupa, kao i mi, tako da ćemo pokušati da sakrijemo karte i ne otkrijemo sve taktičke zamisli na utakmici u sredu - istakao je šef stručnog štaba Mašinca Perica Krstić.

Finale Kupa Srbije na programu je u nedelju 29. maja na stadionu Sportskog centra Fudbalskog saveza Srbije u Staroj Pazovi u 17 sati.

Vojvodina 4 : 5 Crvena zvezda
Mašinac 0 : 0 Spartak