Dača Mihajlović: Tabane što pre zaboraviti

Ovim rečima je kapiten Temnića Danijel Mihajlović iskusni as bivši igrač Crvene zvezde i kapiten Jagodine sa kojima ima dva osvojena kupa prokomentarisao poraz u poslednjem kolu od ekipe iz jagodinskog predgrađa Tabane sa 1:0 u derbiju u Varvarinu pred prepunim tribinama Ovakve utakmice reši jedna sitnica, a upravo se to nama desilo pošto je Mladenović postigao evro gol sa nekih 27-28 metara, nažalost samo minut pre toga ja sam imao kolosalnu šansu da povedemo ali mi je golman gostiju Stamenković odbranio šut glavom ni sam ne znam kako, da ne govorim o šutu u 3. minutu kad sam pogodio rogalj gola gostiju, Ali fudbal se igra za golove gosti su da li taj jedan i on je bio dovoljan za njihovu pobedu. Mi ćemo do kraja odigrati maksimalno sve utakmice nastavlja popularni Daća. Još nije sve izgubljeno a i ako ostanemo na ovom mestu pa i to je veliki uspeh biti treći u ovoj konkurenciji ali borićemo se poručuje Dača do kraja.

Danilo Grujić u pratnji policije

Utakmicu Temnić-Tabane 1970 sudio je po odluci IO FS RIS, a sudija sa Super lige Danilo Grujić , jedan od Mažićeve evropske petorke. Sudjenje je bilo je bas profesionalno ali jedan potez posebno je izazvao gnev Varvarinaca. Naime na utakmicu u Varvarinu doputovao je u pratnji dva policajca ( iako je i sam policijski inspektor). Kako nam je rekao gl-dežurni Ivan Lazić uredno smo ih pustili da uđu u restriktivni prostor, ali po završetku utakmice oni su izvadili značke i legitimisali se što je izazvalo kratku prepirku po čijem nalogu su došli ( jer je policija itekako već obezbeđivala utakmicu), ispostavilo se da su bili u privatnom obezbeđenju gore pomenutog sudije. Zašto i kako pitaju se ogorčeni Varvarinci, jer u ovom prvenstvu nije zabeležen nijedan incident u Varvarinu.

Timočanin 5 : 0 Radnički (S)
Ozren 1 : 1 Timok
Radan 0 : 0 Radnički (P)
Temnić 1924 0 : 1 Tabane 1970
Jedinstvo (B) 4 : 0 Car Konstantin
Moravac Orion 1 : 2 Trstenik PPT
OFK Bor 0 : 5 Dunav
Sinđelić 3 : 0 Sloga (D)