Klečani u baražu, sutra dolazi Zvezda

Partizan i Klek Srbijašume su se sastali u beogradskoj hali “Vizura”, u okviru pretposlednjeg, 17. kola Super lige. Za odbojkaše Kleka, ovo je bila verovatno presudna utakmica u borbi da se izbegne baraž i dueli u borbi za superligaški život. Međutim, Partizaan je bez većih problema slavio sa 3:1, posle 84. minuta igre.

Odbojka Klek (2)

Tim trenera Davora Ćuka je na početku ozbiljno pripretio, napravio preokret na prvom tehničkom tajm – autu (13:16) i sačuvao vođstvo do kraja prvog dela igre. U drugom setu, domaći su zigrali angažovanije i posle 7:8 za goste, odmakli na 16:11, a zatim i na 21:16. Na furiozan način stigli su puleni trenera Vladimira Vasovića do 1:1 u setovima, a na sličann način osvojili su i treći period meča (8:5, 16:14, 21:17).

U poslednjem setu Beograđani su bili najubedljiviji, a gosti su tada već digli ruke od borbe za setove i bodove (16:9, 21:11).

Klečani sutra (19 h) dočekuju lidera na tabeli, Crvenu zvezdu.