Donji Srem - Zvezdara 1:2

Prvu kontrolnu utakmicu trener Donjeg Srema, Kljajić, iskoristio je kao priliku da se, pre svega, uveri u trenutne mogućnosti „potencijalnih pojačanja“. Praktično, svakih tridesetak minuta menjana je kompletna postava. Prvu „trećinu utakmice“ obeležio je Namani, koji je imao nekoliko kolosalnih prilika, Ipak, u 25. minutu uspeo je da savlada Jovanovića. Prethodno, u 17. minutu, Šalipur šutem sa oko 25 metara pogađa okvir gola Zvezdare, odbijenu loptu privatio je Ilić, koji neuspeva da iz neposredne blizine savlada protivničkog golmana. U nastavku utakmice, pogotovo u poslednjih petnaestak minuta „druga slika“ na terenu. Gosti više kontrolišu loptu. U 74. minutu, u nameri na glavom vrati loptu Nešiću, mladi Sremčević nespretno reaguje i poravnava rezultat. Najlepši detalj na utakmici viđen je pri samom kraju: Asamoa je u pravom trenutku primetio da Nešić nije na svom mestu i dobro odmerenim udarcem sa 40 metara šalje loptu u nebranjeni gol. Opšta je ocena da Donji Srem „ima materijala“ za sasvim solidnu ekipu.

Donji Srem - Zvezdara

STRELCI: 1:0 Namani u 25, 1:1 Sremčević (aurogol) u 74, 1:2 Asamoa u 89. minutu. POPINCI: Igralište Napretka. GLEDALACA: 50. SUDIJA: Branislav Ljubinković. POMOĆNICI: Neamanja Batalo i Petar Petrović (svi iz Rume).

DONJI SREM: Šegavac, Andrejević, Šalipur, Soldatović, Andrejević, Stanojević, Bihorac, Stanovčić, Namani, Lečić, Čigija, V. Ilić. Igrali su još: Starčević, Nešić, Sremsčević, M.Ilić, Gavrilović, Dapčević, Berić, Gluhović, Dirnbek, A. Šušnjar, Moi, Arsenović, Rakić, M. Šušnjar, Marković, Mitrušić, Đorđević, Omega, Racković, Popović.

ZVEZDARA: Jovanović, Otašević, S. Milanović, Đokić, Lepir, Uzelac, M. Milanović, Lapčević, Stanću, Kovijanić, Stanojević. Igrali su još: Stojšić, Kovačević, Maraš, Gajić, Asamoa, Felise, Stepić, Maksimović, Petrović, Jeremić i Mirosavljević.