Važna pobeda Ćićevčana u borbi za opstanak
Opet Vladan Timotijević,kad on igra Ćićevčani nemaju problema oko golova. Tako je budući Ćićevački zet  na centaršut Gavrilovića odlično glavom pogodio mrežu gostiju pošto je uz put zakačila i stativu. Do kraja poluvremena nešto bolji domaćini u bitnoj utakmici borbe za opstanak .a onda drugi deo potpuno pripada gostima. Matejić i drugovi nisu izjednačili samo zahvaljijući sjajnim odbranama mladog golmana iz Ćićevca Marka Anđelkovića koji je u nekoliko navrata spasavao domaćine.

Darko Maksimović: Šta se dešava sa njim

I na ovoj utakmici očajnu partiju pružio je Darko Maksimović. Nekada najveća nada Ćićevčana ali i ovog dela Pomoravlja kao da je zaboravio da igra fudbal.Šta je uzrok mnogi se pitaju. Neki kažu da mu je noć preča od dana ,drugi da mu u klubu nesto ne štima u svakom slučaju on nije zaboravio da igra fudbal samo je potreban voljni momenat.

SLOGA (Ćićevac) - SFS Borac  1:0 (1:0)

Strelac: 1:0. Vladan Timotijević u 15 minutu .Stadion "Sloge" iz Ćićevca ,gledalaca 250. Sudija. Ivanović Nikola (Blace) .Opomenuti igrači. Radević,Aleksandar Petrović i Stojković(Sloga) i Milenković (SFS Borac)

SLOGA: Marko Anđelković 8,Milenković 6,Marko Stanojević 6,Tazić 6,Radević 6,Stojković 6,Gavrilović 6,Darko Stanojević 5,5Stolić 7( Aleksandar Petrović6),Maksimović 5,Timotijević 7,5(Biševac-)

SFS BORAC:  Grujić 6.5.Stanković 5,5( Marković-),Stojanović 6,Simić 6,5,Petrović 6,Veljković 6,Milenković 6,5,Antonijević 6(Krstić 6),Matejić 7,Trifunović 6,5,Cvetković 6,5(savić-)

Igrač utakmice: Marko Anđelković(Sloga)