Prva liga Srbije: Donji Srem - Zemun 3:0
Sada je jasno: Donji Srem je jedan od hitova jesenjeg dela sezone! Posle neubedljivog starta, i pored solidne igre, ekipa se „skockala“, te se ušlo u podužu seriju bez poraza. Pre početka utakmice, minutom ćutanja odata je pošta nasztradalima u terorističkom napadu u Parizu i preminulom nekadašnjem predsedniku kluba Savi Đurđeviću - Ćati. Već u 11. minutu promena rezultata na semaforu: posle prodora po levoj strani, Popović ulazi u kazneni prostor Zemuna i prizemnim šutem šalje loptu u nebranjeni deo mreže. Primljeni gol nije demoralisao goste, te sve više preuzimaju igru. Najpre je Đokić propustio divnu priliku da kazne neuspelu zamku, a u 14. minutu Beko ubacuje loptu pred gol Šegavca, gde je prima Đokić, ali je ne kontroliše na pravi način i iz ove (ne)prilike mladi golman izlazi kao pobednik. Ono što nije pošlo njemu za rukom, pošlo je Lečiću (a kome drugom) u 24. minutu: Čigoja ubacuje iz kornera pred gol Krunića, gde je Lečić najviši u skoku i povećava vođstvo svoje ekipe.

Donji Srem - Zemun

U nastavku utakmice gosti igraju nešto angažovanije, te u 61. minutu Matić umalo da kazni dekoncentrisanost odbrane Donjeg Srema. Sve dileme, ako ih je i bilo, razrešava Lečić u 64. minutu: odlično je reagovao na proigravanje Namanija i rutinerski je „matirao“ Krunića. Jedan od najlepših trenutaka na meču sportskih prijatelja viđen je u 69. minutu: kada je bio na udaljenosti na tridesetak metara od gola Zemuna, Namani se odlučio na šut. Srećom po goste, lopta pogađa prečku. Do kraja utakmice, gosti su bezuspešno pokušavali da urade nešto više.

STRELCI: 1:0 Popović u 11, 2:0 Lečić u 24, 3:0 Lečić u 64. minutu. PEĆINCI: Sportski centar „Katpoint arena“. GLEDALACA: 500. SUDIJA: Vladimir Nedeljković (Jagodina). POMOĆNICI: Miloš Jovanović (Zaječar) i Čedomir Andrejić (Kruševac). DELEGAT: Aleksandar Jovanović Džajić (Ub). ŽUTI KARTONI: Rakić (Donji Srem), Malović i Zečević (Zemun).   IGRAČ UTAKMICE: Miroslav Lečić (Donji Srem).

DONJI SREM: Šegavac, Arsenović, Šalipur, Andrejević, Đorđević, Stanojević, Čigoja (od 71. A. Šušnjar 7), Lečić (od 80. V. ILić, Soldatović, Popović, Rakić (od 59. Namani).

ZEMUN: Krunić, Rodić, Malović, Zečević, Kolunija, Šubert, Radovanović, Simić, Tufekdžić (od 46. Matić), Beko (od 71 Gemović), Đokić (od 56. Rašković)