MFL Sombor : Veteran Siniša Đurđev het-trikom doneo nove bodove kupusincima

Poslednji prvenstveni jesenji susret timova Međuopštinske Lige , igran u Rastini, između domaće Rastine i Partizana iz Kupusine bila je prava poslastica za ljubitelje fudbala u najsevernijem selu somborske opštine, koji su prisustvovali ovome meču, na kome su videli sedam golova, i pravu mušku igru rivala na terenu.U rezultatskom preokretu slavili su gosti iz Kupusine, u čijim redovima je briljirao iskusni strelac, Siniša Đurđev, koji je dao tri gola na utakmici.

Rastinci su dobro otvorili meč, i golom Žigića poveli u 7. minuti,a izjednačio je Đurđev iz slobodnog udarca u 15, da bi Trifunović iz opravdano dosuđenog penala u dvadesetom minutu doveo domaćine u vođstvo od 2:1. Ovaj rezultat je ostao i na kraju poluvremena, a već u prvoj minuti nastavka, Slobodan Đurđev je posle kornera izjednačio na 2:2.Pet minuta kasnije, novi slobodnjak za ekipu kupusinaca i prvo vođstvo gostiju drugim lepim golom Siniše Đurđeva.

Nastavak susreta protiče u nadmoćnijoj igri domaćina,a dobre šanse ne koristi Kosanović ,i kazna stiže u 65 minuti, kada Siniša Đurđev lobom postiže svoj het-trik, i praktično rešava meč (2:4). Konačnih 3:4 stiže iz penala, a strelac je ponovo Trifunović.

Utakmice fer i korektna, a suđenje iskusnog Obradovića iz Kruščića, sa pomoćnicima, na visokom nivou.

Međuopštinska Liga : RASTINA 1918- PARTIZAN 3:4 (2:1)

Rastina, 14. novembar 2015 godine. Igralište „Milan Đević“. Gledalaca 60. Sudija Obradović (Kruščić). Pomoćnici Stojčević (Sombor) i Tomašević (Sivac) Delegat Jakšić (Sombor) Strelci : Žigić u 7, Trifunović u 20 i 80 (oba iz penala) za Rastinu, a Siniša Đurđev u 15,51 i 65 i Slobodan Đurđev u 46 za Partizan. Žuti kartoni : Mandić, Mufić i Dubac (Partizan). Crveni kartona nie bilo. Igrač utakmice : Siniša Đurđev (Partizan)

RASTINA 1918 : Ercegović, Vidaković,Zubović, Kapetinić, Delija(Vukobratović), Pejnović, Koruga(Dujmović), Simić, Trifunović, Žigić i Kosanović.

PARTIZAN: Dubravac, Mandić,Černai, Mufić, SL. Đurđev, Čonić, Lemajić, Dubac, Stoiljković i Sin. Đurđev.