Hadžibulić koban po "djavole"

Novi Pazar. SC " Šutenovac ", Gledalaca: 500, Sudija: Dragan Čolović (Baljevac) 7, Strelci: 1:0- Grbović u 19, 2:0- Alijagić u 34, 3:0- Hadžibulić u 44, 4:0- Hadžibulić u 60, 4:1- Obradović u 66. minutu, Žuti kartoni: Trajković (Radnički 1923)

NOVI PAZAR: Djulčić 7 (Paučinac 7), Ibrahimović 7 (Gicić 7), Džanefendić 7, Hazirović 7 (Djakovac 7), Hadžibulić 8,5, Avdić 7,5, (Petrović 7), Alijagić 8, (Redžović 7) Ademović 7 (Ukić 7), Smajović 7, Grbović 8, Skenderović 7 (Džamović 7)

RADNIČKI 1923: Djordjević 5,5, (Ričević 5) Trajković 5,5, Gavrilović 6,(Perić 5), Milojević 6, Aleksijević 5,5, N. Ilić 5,5, (Cijović 5) Marković 6, (Jašović 5) Obradović 7, O. Ilić 5,5, (Jotović 5) Goljović 5,5, (Lukić 5), M. Milovanović 5,5, (V. Milovanović 5)

Igrač utakmice: Semin Hadžibulić (Novi Pazar).

U okviru 16. kola Omladinske lige Srbije, izabranici Elvedina Halkovića, salvadali su na svom terenu ekipu Radničkog 1923 iz Kragujevca. Meč je obeležio sjajni napadač "plavih" Semin Hadžibulić, koji je sa dva pogotka poslao u ambis fudbalere Radničkog. Goste je načeo u 19. minutu Grbović, duga lopta u prostor na raspoloženog Grbovića, koji se našao oči u oči sa golmanom Djordjevićem, i loptu poslao kroz noge, i to je rezultiralo sa 1:0 za Novi Pazar. Drugi pogodak postigao je Ervin Alijagić u 34. minutu. Sve se odigralo na sredini terena, dug pas ka Alijagiću, koji je prevario štopere Radničkog i lako savladao golmana gostiju - 2:0. Onda je na scenu stupio brzonogi i snalažljivi Hadžibulić, koji je dva puta tresao mrežu Kragujevčana. Pomenuti napadač upisao se u listu strelaca u 44. minutu, posle kornera, skače Hazirović koji glavom vraća loptu na Hadžibulića, koji sa pet metara topovski tuče po sredini gola, neodbranjivo za golmana Djordjevića, - 3:0. U 60. minutu, centaršut Avdića, koji dobro pronalazi raspoloženog Hadžibulića, koji sa 15 metara, primiruje loptu na grudi, i maestralno šalje loptu u desni ugao, - 4:0. Utešni gol za goste, postigao je Obradović u 66. minutu. U sledećem 17. kolu, izabranike Elvedina Halkovića očekuje teško gostovanje, u Beogradu protiv Crvene Zvezde.