Poraz Šarbana u nadoknadi vremena

Fudbaleri Šarbana doživeli su poraz u poslednjem minutu nadoknade vremena, na svom terenu od ekipe Pambukovice. Rezultat je bio 2:1 u korist gostiju. Meč koji je bio prekretnica za ambicije Šarbana, jer bi se pobedom uključili u borbu za prvo mesto, nije najbolje počeo za domaće. Posle prvog poluvremena u kojem nije bilo nekih značajnijih prilika, gosti iz Pambukovice u 50. minutu meča dolaze u vodjstvo. To je bio znak da Šarbanci krenu u potpunu ofanzivu, što se nakon samo pet minuta i isplatilo, jer je kapiten Nemanja Milovanović doneo izjednačenje. Nastavili su fudbaleri Šarbana u istom ritmu ne bi li stigli do preokreta. Redjale su se šanse pred golom gostiju, ali je golman Pambukovice Gaus fenomenalnim intervencijama pokazao zašto je najbolji golman u ovoj ligi. Pored mnogobrojnih prilika stiče se utisak da je glavni arbitar meča poništio regularan gol kada je nakon udarca Kusurovića jedan igrač Pambukovice intervenisao na samoj gol liniji, tako da se postavlja pitanje da li je lopta celim obimom prešla liniju. U 73. minutu Šarbane ostaje sa igračem manje jer je Stefan Milovanović zaradio crveni karton, da bi samo dva minuta kasnije i igrač gostiju zaradio drugu javnu opomenu, tako da su snage na terenu ponovo bile izjednačene. I posle svih propuštenih šansi za Šarbane u nadoknadi vremena stiže kazna. Najpre su gosti u 91. minutu pogodili stativu nakon izvedenog slobodnog udarca, da bi u 93. minutu usledio hladan tuš za domaće navijače kada su igrači Pambukovice iz jedne kontre postigli gol i došli do sva tri boda.

Šarbane je igralo u sastavu: Goran Ranković, Danijel Savić, Ivan Radovanović, Stefan Milovanović, Nenad Kusurović, Dejan Mirković, Miroslav Gajić, Goran Simić (od 58. minuta Ivan Simić), Nikola Ranković (od 80. minuta Veljko Petrović), Nemanja Milovanović, Stefan Rašić.

Šarbane 1 : 2 Pambukovica
Dokmir 1 : 2 Murgaš 2012
Zvizdar 1 : 0 Sloga
Kalenić 2 : 1 Čučuge