Sedma pobeda dubljanskog Kamenoresca 76
Posle ubedljive pobede od 7:0 kao domaćin protiv Poleta 57 u Milutovcu, fudbaleri Kamenoresca iz Dublja su i u gostima savladali ekipu Sloge u Lozni rezultatom 2:0, što je bio i rezultat poluvremena. Kiša nije dozvolila igračima da pruže bolju i efikasniju igru, teren je bio klizav ali se ipak igralo otvoreno fer i korektno što piše i u Protokolu sa ove utakmice koju je posmatrako 100 gledalaca pod kišobranima. Bilo je ovo 9. kolo Druge Rasinske okružne lige, a susret u Lozni vodio je glavni sudija Darko Lapčević iz Brusa sa pomoćnicima Igorom Erčevićem i Stefanom Katančevićem iz Aleksandrovca, dok je delegat bio Momir Purić iz Bačine.

Po klizavom i raskvašenom terenu igrači su se teško kretali ipak su gosti bili nadmoćniji i u većem delu utakmice bolji tim, pa su uspeli da sačuvaju svoju mrežu i na kraju odnesu sva tri boda. Pogodke za Kamenorezac 76 postigao je agilni Stefan Raičević u 14. i 21. minutu. Treba reći na kraju da su dubljane na ovoj utakmici predvodili iskusni i proslavljeni dugogodišnji treneri Mirko Gudžurić i Živojin Ilić. Kamenorezac je ovom sedmom po redu pobedom i dalje na čelu tabele sa 22 boda i gol razlikom +24, uporno ga prate OFK Gnjila sa 21 bodom i Rubin (Z) sa 20 bodova. Naredno 10 kolo dubljani igraju u Gornjem Ribniku  sa Starim Trstenikom, u ekipi vlada oprez ali i optimizam za novom pobedom.

Varvarin 1 : 4 OFK Gnjila
Polet 57 5 : 4 14. Oktobar
Sloga 0 : 2 Kamenorezac 76
Stari Trstenik 1 : 2 Beli Orlovi
Rubin (Z) 5 : 2 Donji Kopaonik
Omladinac 5 : 0 Rubin (DS)