Remi Šarbana u Murgašu

Prvi remi u ovoj sezoni za fudbalere Šarbana, dok je Murgaš četvrti put remizirao u pet odigranih susreta. Očekivalo se da će ovo biti dosta tvrda utakmica u kojoj bi jedan gol mogao da reši pitanje pogodaka. Vreme za igru je dosta bilo teško s obzirom da je kiša padala tokom cele utakmice. Igrao se 27. minut meča kada se Stefan Rašić posle prekida najbolje snašao u šesnaestercu domaćih i doveo Šarbane u vodjstvo. Tada se činilo da će Šarbanci uspeti da osvoje tri nova boda, medjutim posle jednog kornera u 64. minutu Murgaš stiže do izjednačenja. Pokušavali su igrači Šarbana da do kraja meča stignu do novog vodjstva ali su se domaći uspešno branili, tako da je rezultat ostao 1:1. Treba napomenuti da su obe ekipe meč završile sa igračem manje. Najpre je u 82. minutu jedan igrač domaćih kao zadnji igrač odbrane, rukom na nekih dvadesetak metara zaustavio Gajića koji bi se našao u gol šansi, da bi samo dva minuta kasnije i igrač Šarbana Dragan Avramović zaradio crveni karton.

Šarbane je na ovom meču igralo u sledećem sastavu: Goran Ranković, Petar Petrović (od 88. minuta Danijel Savić), Stefan Milovanović, Dragan Avramović, Nenad Kusurović, Ivan Simić, Dejan Mirković, Miroslav Gajić, Goran Simić (od 65. minuta Veljko Petrović), Ivan Radovanović (od 87. minuta Marko Jovanović), Stefan Rašić.

Čučuge 5 : 1 Zvizdar
Sloga 3 : 2 Dokmir
Murgaš 2012 1 : 1 Šarbane
Pambukovica 0 : 2 OFK Paljuvi