PFL Sremska Mitrovica: Hajduk (D) – Ljukovo 1:3
Nadigrali su gosti, predvođeni sa klupe trenerom Čedomirom Gužvićem, Divošane u svim elementima fudbalske igre. Umešno su se branili, brzo transformisali u fazu napada, i preciznom pas igrom i zavidnom efikasnošću zasluženo odneli sva tri boda u Ljukovo. Nagoveštaj dobre igre gostiju desio se u 15. minutu. Upotrebljiv centaršut Kovačevića, Živković volej udarcem upućuje loptu u gol, ali Đurić efektno brani. Nedugo zatim Vidaković se izborio za korner, koji sam izvodi, a nakon gužve u kaznenom prostoru Katarić šalje loptu u mrežu pa se rezultatom 0:1 otišlo na odmor.

Akcija Ljukovčana kod drugog gola bila je kao iz fudbalskih udžbenika. Precizno upućenu loptu sa desne strane iskusni Lukić prihvata na levom boku, a zatim idealno upošljava Gavrilovića, koji vešto koristi prostor ispred sebe i oštrim udarcem po zemlji postiže pogodak. Domaćini samo na mahove uspevaju da zaposle odbranu gostiju. Nakon dobrog centaršuta Slavkovića, Lazić šalje loptu preko prečke, da bi nedugo zatim Slavković nakon gužve glavom postigao pogodak za kakvu – takvu nadu za domaće. Ipak sve dileme oko pobednika rešava napadač gostiju Vidaković, koji iz slobodnog udarca postiže pogodak za konačnih Hajduk – Ljukovo 1:3.

Gledalaca 100, sudija: Srđan Kavgić (Ruma) 7. Strelci: Slavković u 82. minutu (Hajduk), a Katarić u 26, Gavrilović u 57. i Vidaković u 90. minutu (Ljukovo).

Hajduk: Đurić 6, Slavković 7, Pavlović 5, Zeljković 5, Stankić 5, Vidović 5, Trebovac 5 (Radosavljević), Jovanović 5, Lazić 6, Drašković (K) 5, Ilić 5.

Ljukovo: Milošević (K) 7, Kovačević 8, Lukić 8, Katarić 8, Oparušić 7, Miličić 8, Vidović 8, Mudrinić 8 (Vuković), Živković 7, Vidaković 8, Gavrilović 8 (Pešelj).

Izveštač: Dragan Ćirilović, fudbalski sudija

Partizan 1 : 2 OFK Brestač
1. Maj Ruma 5 : 0 Donji Petrovci
Jadran 2 : 1 Graničar 1924
Hajduk 1925 Podunavac 4 : 0 OFK Zeka Buljubaša
Hajduk (D) 1 : 3 Ljukovo