Šarbane ponovo u igri za prvo mesto
Fudbaleri Šarbana u meču 3. kola opštinske lige Ub - grupa Istok, savladali su na svom terenu ekipu Kalenića rezultatom 1:0 i tako posle neočekivanog poraza u prošlom kolu u Zvizdaru, vratili se u igru za prvo mesto. Gosti iz Kalenića su u ovaj meč ušli dosta nervozno, jer se umesto najavljene borbe za prvo mesto, nalaze na samom dnu tabele. Nesportsko ponašanje dovelo je do toga da jedan igrač gostiju zbog konstantnog vredjanja pomoćnog sudije, u 27. minutu, dobije najpre žuti a potom i crveni karton. Šarbanci su znali da iskoriste igrača više i postignu pogodak. U 36. minutu posle jedne sjajne akcije domaćih na sredini terena, kapiten Nemanja Milovanović, je sam izbio ispred golmana gostiju koga je lako uspeo da ga zaobidje i smesti loptu u nebranjenu mrežu.

Do kraja meča nije bilo velikih prilika, tako da je Šarbane uspelo da sačuva svoju mrežu i dodje do tri zaslužena boda. Šarbane je igralo u sastavu: Goran Ranković, Jovica Pavlović (od 80. minuta Petar Petrović), Ivan Radovanović, Ivan Simić, Dragan Avramović, Dejan Mirković, Miroslav Gajić, Goran Simić, Nemanja Milovanović (od 92. minuta Vlada Avramović), Stefan Rašić (od 85. minuta Marko Jovanović), Strahinja Brdarević (od 75. minuta Veljko Petrović).

Pambukovica 4 : 0 Sloga
OFK Paljuvi 0 : 3 Čučuge
Šarbane 1 : 0 Kalenić
Dokmir 3 : 1 Zvizdar