PFL Sremska Mitrovica: Sloven - Hajduk (D) 1:1
Kada se na terenu susretnu protivnici kojima je primarni cilj da se nadigravaju sa svojim rivalom i da nastoje da do pobede dođu na fer i korektan način, onda prisutni gledaoci svakako imaju priliku da uživaju u prikazanoj igri. Gosti iz Divoša su u prvom delu kontrolisali igru na sredini terena, imali veći deo vremena loptu u svom posedu i iz takve igre usledile su i tri veoma povoljne situacije za postizanje gola, ali sve se završilo samo na pokušajima. S druge strane, pred sam odlazak na odmor usledio je za njih „hladan tuš“. Tekao je brz kontranapad igrača Slovena po desnoj strani, usledio je pas na drugu stativu, gde se našao Radivojević koji neometan trese mrežu za 1:0 u korist domaćih na poluvremenu.

Drugi deo donosi sličan redosled događaja samo sa promenjenim ulogama. Sada domaći promašuju prilike, čak dve u situacijama kada je mreža gostiju bila prazna. Nakon prvog promašaja od strane Rakića, usledio je munjevit odgovor gostiju. Drašković idealno upošljava Trebovca, koji znalački trese mrežu za tada već konačnih Sloven – Hajduk 1:1.

Osvojenim bodom Divošani su odbranili prednost od tri boda nad današnjim rivalom, a još značajnije, zadržali su korak za trenutno vodećim Podunavcem iz Belegiša.
Izveštač: Dragan Ćirilović, fudbalski sudija

Sloven (Ruma) - Hajduk (Divoš) 1:1 (1:0)

Gledalaca 150, sudija Milenko Radić (Inđija) 7. Strelci: Radivojević u 41. minutu (Sloven), a Trebovac u 52. minutu (Hajduk).

Sloven: Savić 7, Putica 6, Bačić 6, Sekulić 6, Sremčević 6, Knežević 6, Jakšić 6 (Marković A), Radivojević 7 (Marković N), Krstović 6, Beronja 7, Rakić (K) 6 (Mandić).

Hajduk: Đurić 7, Radosavljević 7 (Maričić), Zec 7, Stankić 7, Slavković 7, Vidović 8, Trebovac 8, Zeljković 7 (Ilić), Lazić 7, Drašković (K) 8 (Babić), Jovanović 8.

Napredak (P) 2 : 1 Partizan
Rudar 1 : 1 Jedinstvo (M)
Sloven 1 : 1 Hajduk (D)
Podrinje 2 : 2 Hajduk 1925 Podunavac
Hrtkovci 0 : 0 Jadran
Ljukovo 0 : 3 1. Maj Ruma