Nišlije odnele tri boda iz Trstenika

Pred 300 gledalaca na stadionu kraj Morave trstenički fudbaleri izgubili su susret sa niškim Carem konstantinom rezultatom 2:1. Od samog početka igra je bila otvorena sa po dve ozbiljne šanse za pogodke, u nastvku susreta ista slika sve do 47. minuta kada je Majdevac postigao vodeći pogodak za trsteničane. Gosti su se prenuli i u 73. minutu Cenić je zatresao mrežu domaćih a zatim i Milan Milošević u 82. minutu, bilo je to 2:1 za nišlije koji su od 74. minuta igrali sa 10 igrača.

Glavni sudija Miloš Manojlović iz Jagodine pokazao je žute kartone Karoviću, Vasiću i Smiljkoviću kod domaćih i Steganoviću, Jovanoviću, Milenkoviću i Kociću koji je u 74. minutu dobio i drugi odnosno isključenje iz igre. Trstenička publika napustila je stadion kraj Morave nezadovoljna, trsteničani su ostali na trećem mestu tabele srpske lige Istok sa 36 osvojenih bodova, koliko ima i Car Konstantin. U 20. kolu Trstenik gostujekod ekipe Radan, a nišlije na svom stadionu dočekuju OFK Bor.

Ozren 2 : 0 Đerdap
Timok 1 : 0 Radnički (S)
OFK Bor 4 : 1 Kopaonik
Trstenik PPT 1 : 2 Car Konstantin
Timočanin 0 : 1 Radan
Radnički (P) 4 : 0 Tabane 1970
Sloga 4 : 3 Dinamo
Hajduk Veljko 1 : 0 Sinđelić