Alasi rutinski

U 22.kolu Prve regionalne lige Sever, Dunav je na gostovanju u Banatskom Novom Selu zabeležio novu pobedu. Savladana je ekipa BNS rezultatom 57:86 (14:25, 18:18, 08:22, 17:21).Ekipa domaćina nalazi se u donjem delu tabele i kao što se i očekivalo, košarkaši Dunava nisu imali većih problema da dođu do novih bodova. Razlika u kvalitetu je velika pa su Alasi od prvog do poslednjeg minuta bili u prednosti. Ponovo je ključna bila treća četvrtina kada su igrači Dunava napravili nedostižnu prednost i rutinskom igrom u poslednjoj deonici priveli utakmicu kraju. Alasi su tako i posle dvadeset i dva kola ostali neporaženi. Još samo jedna pobeda iz poslednja četiri kola dovoljna je da se i teoretski osigura prvo mesto na tabeli.U narednom kolu Dunav gostuje ekipi Jedinstva u Novom Bečeju.