ATP Maiami :Lajović prošlost, Filipa u drugom kolu očekuje francuz Gael Monfils

Duel srpskih igrača na ATP turniru u Majamiju, završen je predajom Dušana Lajovića u trećem setu, pri vođstvu Krajinovića sa 4:2. Prvi set je dobio Lajović sa 6:2,a u drugom je somborac, u taj-breku 7:6(5), izjednačio na 1:1. Posle pola sata igre u trećem setu, kod rezultata 4:2 za Filipa, Lajović je meč predao Krajinoviću. I njihov prvi zvanični susret, prošle godine u Hamburgu, završen je predajom Krajinovića.Naredni protivnik Filipa je francuz Gael Monfils, 19 igrač na svetu. 29-godišnji , tamnoputi francuz, koji živi u Švajcarskoj, poznat je kao izuzetan borac, dešnjak sa visinom od 193 santimetra, i redovan je član  francuske reprezentacije. Njihov susret je u petak, u 20,30 sati po našem vremenu,a pobednika iz ovoga duela čeka drugi, i još poznatiji francuz , Jo-Wilfried Tsonga.