MOL: Borac - Hajduk Stanko 1:0

Domaći su u ovaj meč ušli znatno oslabljeni, a pred sobom su imali veoma dobru ekipu iz Crne Bare. Ipak osvajanje tri boda bilo je preko potrebno pred predstojeću pauzu u takmičenju. Upravo ta činjenica, kao da je sputala domaće, koji su prvi deo susreta odigrali veoma slabo, ispod svakog nivoa. Gosti su u prvom delu susreta bili bolji rival, ali nisu uspeli doći do prednosti. Jednu od najboljih prilika za domaću ekipu imao je Lazarević u 30. minutu susreta, koga je idealno uposlio Lazić, ali se istakao golman gostiju Popović.

U drugom delu sasvim druga slika na terenu. Domaći od starta kreću ofanzivno, tako da je u prvih 10 minuta nastavka trajala potpuna opsada gola gostiju. Nakon udarca iz ugla u 55. minutu, najspretniji je bio Simić Dragiša, koji postiže pogodak za veliku radost domaćih i prednost od 1:0. Gosti su u drugom delu igrali veoma slabo, bez neke posebne želje. Stvorili su domaći još nekoliko prilika, ali promene rezultata nije bilo. Gosti su u finišu utakmice pokušali doći do boda, ali nisu imali uspeha u tome. Na kraju rezutat je ostao isti, gde oko 200 navijača može biti zadovoljno prikazanim, ali pre svega u drugom delu susreta. U timu domaćih nešto više su se istakli Nikolić Miloš, Aćimović Branko, Simić Dragiša, kao i igrač utakmice Lazić Aleksandar. Domaći minimalnom, ali sasvim zasluženom pobedom osvajaju tri nova boda, za nešto mirniju zimsku pauzu.

FK "BORAC" Lešnica - FK "HAJDUK STANKO" C. Bara 1:0 (0:0). Gledalaca: 200. Sudije: G: Ilić Dejan Šabac P: Milošević Marinko - Šabac P: Sekulić Dejan - Šabac D: Stošić Dušan - Mišarstrelac: Simić Dragiša 55. min /B/. ŽeljkoIgrač utakmice: Lazić Aleksandar /B/.

FK "BORAC"1. Krstić Goran, 2. Đukić Milić, 3. Nikolić Miloš, 4. Mucić Nikola, 5. Aćimović Branko, 6. Simić Dragiša, 7. Vasić Milan, 8. Lazić Aleksandar, 9. Josić Mladen (Stanojević Nikola), 10. Lazarević Dragutin (Radovanović Zoran), 11. Petrović Milutin (Bučić Slaviša).

FK "HAJDUK STANKO"1. Popović Vladan, 2. Ružić Marko (Teodorović Aleksandar), 3. Ćosić Ivan, 4. Ivić Stefan (Mirković Ivan), 5. Pavić Marko (Jurišić Nemanja), 6. Jovanović Stevan, 7. Šokčanić Nenad, 8. Sević Siniša, 9. Stanković Ivan, 10. Ninković Nenad, 11. Đonlić

BMR Petlovača 3 : 0 Sindjelić
Gučevo 0 : 0 Mačva 2005
Borac (L) 1 : 0 Hajduk Stanko
Podrinje 6 : 0 Drina
Jadar 3 : 0 Lipolist
Antimon 2 : 1 Jedinstvo (MZ)
Borac (V) 0 : 1 Provo
Mladost (P) 1 : 1 Jedinstvo (Š)