OFK Odžaci u finalu Kupa protiv Sloge

Igrači OFK Odžaka su prema očekivanju juče u polufinalu Kupa PFS Sombor bili bolji od Terekveša iz Svilojeva koji su pobedili sa 4:1. Pobednik je odlučen u prvom poluvremenu kada je tim sa Grbavice postigao četiri gola, što mu je bilo dovoljno za ubedljivu pobedu. Nakon dve propuštene prilike usledila je efikasna igra fudbalera trenera Bačića.

Prvo je mrežu gostiju načeo Ševarac, da bi se zatim u listu strelaca upisali Kršić, Zec i Đorović, čiji je gol bio najlepši na ovoj utakmici. Zadovoljni visokim vođstvom OFK-ovci su u nastavku utakmice igrali sa manje žara, što su gosti iskoristili da uspostave ravnotežu na terenu. U finišu susreta Svilojevčani su postigli počasni pogodak. Golman domaćih Pavlinji skrivio je penal nad Đukićem, a Jelisavac je iz drugog puta uspeo da ga savlada. U finalu, 5. novembra, OFK Odžaci će se sastati sa Slogom iz Čonoplje, kojoj juče na megdan nije izašla ekipa Poleta iz Karavukova. Danas je održan žreb kojim je odlučeno da će domaćin finalne utakmice biti Čonopljanci.