Rukometaši Priboja poraženi u Aranđelovcu

Nakon dve ubedljive pobede na domaćem parketu u prva dva kola, rukometaši Priboja su na prvom gostovanju ove sezone savladani u Aranđelovcu, RK Šamot 54 - RK Priboj 29-18, poluvreme 12-8.

Sam početak utakmice nije nagoveštavao ovako ubedljiv poraz rukometaša Priboja koji su dobro otvorili meč i pre svega agresivnom igrom u odbrani u 15 minutu imali prednost od 3 gola, bilo je 2-5. Neposredno posle ovog vođstva na scenu stupa odličan golman domaćih Đorđević koji sa par odbranjenih zicera pokreće ekipu Šamota što rezultira prvim vođstvom u 25 minutu 9-8. Pribojski rukometaši nisu imali odgovor na znatno bolju igru domaćina koji poluvreme završava sa 4 gola viška 12-8. U nastavku potpuna kontrola igre Aranđelovčana koji koriste smušenost pribojske ekipe i uglavnom golovima iz kontre i polukontre dolaze do ubedljive pobede, 29-18.

Posle tri odigrana kola RK Priboj ima dve pobede i jedan poraz i nalazi se na trećem mestu Prve lige Zapad sa 4 osvojena boda. U narednom kolu pribojske rukometaše očekuje još jedan težak meč s obzirom da u Gradsku dvoranu u Priboju dolazi neporažena ekipa Mladosti iz Čačka. Utakmica se igra u subotu 18.10. sa početkom u 18 časova.