Rukometaši Priboja ubedljivi protiv Kruševljana

Posle prošlonedeljne pobede na premijeri nove sezone u Prvoj ligi Zapad nad Kragujevčanima rukometaši Priboja su i ovog vikenda bili ubedljivi. U Gradskoj dvorani u Priboju ubedljivo su savladani Kruševljani, RK Priboj – RK Knez Lazar 33-24, poluvreme 19-5.

Za razliku od prethodne, u ovoj utakmice su domaći rukometaši od prvog minuta zaigrali odličnu odbranu kojom su sveli goste na samo 5 postignutih golova u prvom poluvremenu. Uz raznovrsnu i efikasnu igru u napadu rukometaši Priboja su već polovinom prvog poluvremena praktično rešili pitanje pobednika, bilo je samo pitanje kojom razlikom. Milinković, Jaćimović, Strujić, Cvetković su se utrkivali ko će postići atrktivniji gol što je uz dobre odbrane golmana, posebno Rakovića, rezultiralo prednošću od 14 golova na poluvremenu, 19-5. U nastavku je tener Zečević ukazao priliku mlađim igračima, što su Kruševljani iskoristili, i smanjili na podnošljivih 9 razlike.

Nakon dve ubedljive pobede na startu nove sezone RK Priboj se nalazi na deobi prvog mesta u Prvoj ligi Zapad . Već narednog vikenda rukometaše Priboja u derbiju kola, a možda i celog prvenstva, očekuje najteže gostovanje u ovoj polusezoni u Aranđelovcu ekipi RK Šamot 54, jednom od favorita za osvajanje prvog mesta u ovogodišnjem prvenstvu.