MOL: Jadar - Borac (L) 4:0

Po lošem vremenu viđena je dobra utakmica, koju su domaći dobili zasluženo, mada, možda previsokim rezultatom. Bili su gosti u prvom delu ravnopravan protivnik i imali su sjajnu priliku da dođu do prednosti od 1:0 da je Đukić Predrag uputio loptu ga golu, ali on nije bio sebičan i želeo je najbolje, da uposli svog saigrača. Kako to obično biva nakon toga domaći iz slobodnog udarca postižu pogodak i dolaze do prednosti. Nije se dugo čekalo na drugi pogodak, gde nakon četiri minuta domaći koriste grešku golmana gostiju i povećavaju prednost na 2:0. I pored ranog vođstva domaćih imali su i gosti nekoliko prilika, a najbolju je imao Josić kada je bio sam ispred golmana domaćih Radića, gde nije uspeo smanjiti rezultat i doneti bilo kakvu nadu gostima. Ovim rezultatom završen je prvi deo susreta.

U drugom delu utakmice gosti su odigrali dosta slabije, gde domaći već u 55.minutu dolaze do 3:0 iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca. Gosti su u ovom periodu igre delovali izgubljeno, bez ikakve želje za igrom, osim želje za raspravom sa sudijama utakmice. Veoma bledo izdanje gostiju, na razočarenje brojne publike uglavnom iz Lešnice. Tačku na ovu utakmicu stavio je Sekulić u 71. minutu za konačnih 4:0. Na intervenciju pomoćnika Burmazovića, glavni sudija Mićić je u 71. minutu iz igre isključio igrača gostiju Đukić Milića. Utakmica koju treba što pre zaboraviti i okrenuti se sledećim mečevima koji predstoje.

6.kolo Mačvanske okružne lige - Voćnjak, 20.09.2014.godine, 16,00 časova
FK "JADAR" Stupnica - FK "BORAC" Lešnica 4:0 (2:0)
Gledalaca: 100. Strelci: Sekulić Milko 16, 55 (KU) i 71.minut; Petrović Dejan 20.minut /J/. Sudije:G: Mićić Marko - Šabac, P: Petrović Đorđe - Šabac, P: Burmazović Miroslav - Runjani, D: Kojić Dejan - Krupanj. Žuti kartoni: Popović Mićo, Damnjanović Bojan /J/, Mićanović Ivan, Đukić Milić, Arnautović Predrag /B/. Crveni karton: Đukić Milić /B/. Igrač utakmice: Sekulić Milko /Jadar/.

JADAR: 1.Radić Nebojša, 2.Popović Miroslav Ilić Slobodan), 3.Dragićević Darko, 4.Popović Mićo, 5.Damnjanović Bojan, 6.Janković Dejan, 7.Stefanović Marko, 8.Matić Miroslav, 9.Petrović Dejan (Stefanović Čedo), 10.Sekulić Milko, 11.Gligorić Slaviša (Dimitrić Marko).

BORAC: 1.Mićanović Ivan, 2.Đukić Milić, 3.Petrović Milutin (Nikolić Miloš), 4.Mucić Nikola 5.Aćimović Branko, 6.Lazarević Dragutin, 7.Vuković Milan (Vasić Milan), 8.Đukić Predrag 9.Josić Mladen (Radovanović Zoran), 10.Arnautović Predrag, 11.Lazić Aleksandar.

Sindjelić 2 : 2 Podrinje
Jadar 4 : 0 Borac (L)
Antimon 1 : 3 Gučevo
Borac (V) 3 : 1 BMR Petlovača
Mladost (P) 1 : 6 Mačva 2005
Jedinstvo (Š) 0 : 4 Hajduk Stanko