ZM: Metalac - Vodojaža 3:0

Fudbaleri Metalca ušli su u meč sa velikom željom da ostvare pobedu nad renomiranim protivnikom. U prvom poluvremenu nije viđen nijedan pogodak ali su melobrojni gledaoci u nastavku uživali u tri lepa gola. Najpre je Cvetković efektno iskosa sa leve strane uspeo da prevari golnmana gostiju, potom se Mijajlović upisao u strelce ali velike zasluge pripadaju Vukadinoviću koji je napravio pravi dar - mar u protivničkoj odbrani a konačan rezultat postavio je Kolaković pred sam kraj ove zanimljive utakmice.

KRALjEVO - Strelci: 1:0 Cvetković u 54. 2:0 Mijajlović u 59. 3:0 Kolaković u 88. Igrač utakmice: Miloš Vukadinović (Metalac). Stadion kod Ložionice. Gledalaca 50. Sudija: Slobodan Starčević (G. Milanovac) 7,5. Žuti kartoni: Jevtović, Mijajlović (Metalac).

METALAC: Milić 7, Kolaković 7, Cvetković 7, Jevtović 7, Brkljač 7,5, Gvozdenović 6,5, Đokić 6,5 (Đurić -), Vukadinović 7,5 (Krstić -), Mijajlović 7, S. Milić 7, Stevanović 6,5 (Stefanović -)