Bolan poraz u Jabučju

Uprkos velikim očekivanjima uoči utakmice protiv Kolubare iz Jabučja Tešnjarci su se sa ovog gostovanja vratili bez bodova. Zabeležen je poraz golom primljenim u nadoknadi vremena. Nisu domaći fudbaleri Kolubare bili bolji od Tešnjaraca ali su čini se više želeli pobedu i na kraju bili srećnija ekipa koja je odnela sva tri boda pobedivši 3:2 (1:1).

Domaći su poveli već u 5. minutu golom iz kontre. Medjutim igrači Tešnjara nisu gubili glavu i već u 15. minutu došli do izjednačenja evro golom Rafailovića koji je sa oko 40 metara lobovao istrčalog golmana Kolubare. Do kraja poluvremena nije bilo većih prilika ni na jednoj ni na drugoj strani. U nastavku trener Milovanović uvodi sa klupe džokere koji su doneli preokret u prethodnom kolu Vasiljevića i Marjanovića, ali ovoga puta rezultat je izostao. Mogao je Tešnjar i do vođstva ali je pokušaj Jakovljevića osujećuju domaći na samoj gol liniji.

U 70. minutu nesmotren i nepotreban prekršaj Nebojše Milosavljevića za drugi žuti karton koji je značio put u svlacionicu i igrača manje za Tešnjar. Iz pomenutog prekršaja domaći koriste gužvu šesnaestercu i stižu do vodjstva. Samo 5 minuta kasnije Tešnjar se ponovo vraća i stiže do izjednačenja. Iz slobodnog udarca evro gol postiže Dejan Starčević u svom debiju u dresu "gradjana". Na žalost nije  imao sreće i samo nekoliko minuta kasnije zbog obnovljene povrede morao je napustiti meč.I kada se činilo da je izvesna podela bodova u nadoknadi vremena domaći iz prekida koriste smušenost u odbrani Tešnjara i stižu do vredne pobede Kolubara - Tešnjar 3:2.

Tešnjar: Milanović, Marković, Selaković, Tadić (Vasiljević), Mitrović, Milosavljević, Liknić, Jakovljević, Milosavljević Nenad (Marjanović), Rafailović, Starčević (Ilić).

Mladost 1 : 2 OFK Divci
Kolubara 3 : 2 Tešnjar
Rubribreza 2 : 3 OFK Jabučje
Junior Novo Naselje 1 : 1 Banjani
Trlić 2 : 2 Pepeljevac
Kačer 2 : 0 Joševa
Tulari 0 : 5 Spartak 1924