MOL Jadar: Radjevac - Mladost (B) 8:1

Na završetku prvenstvene sezone sastale su se dve ekipe koje nisu ostvarile svoje želje sa početka prvenstva. Rađevac nije uspeo da se plasira u okružnu ligu a Mladost, kao poslednje plasirana ekipa, seli se u niži rang – opštinsku ligu. Rasterećeni važnosti utakmice igrači su izašli na teren da se nadigravaju u čemu je dosta kvalitetnija domaća ekipa imala više uspeha.
Već u 2' na oštar centaršut Tanasića sa leve strane reaguje Radivojević i glavom šalje loptu u mrežu. U narednim akcijama istakao se Todorović prodorima po desnoj strani i upošljavanjem saigrača pred protivničkim golom. Posle jedne takve akcije ponovo je Radivojević bio na pravom mestu i po drugi put postigao gol glavom. Jednu od najlepših akcija izveli su Gošić i Radivojević kada su duplim pasovima stigli pred protivnički gol ali je šut Gošića izblokiran. Na sličan način su dva puta odigrali Zarić i Kikanović, a Kikanović je oba puta bio precizan i doveo svoj tim do prednosti od 4:0. U 40' golman domaćih Mićić je istrčao izvan svog šesnaesterca, slabo odigrao glavom i napravio šansu za goste. Marko Maksimović je šutirao u prazan gol, ali se odnekud tu stvorio Selimović i sprečio siguran pogodak. Do kraja poluvremena mogao je Radivojević i treći put da se upiše u srelce. Sam se probio kroz protivničku odbranu, ali je u završnici bio za malo neprecizan.
I u nastavku utakmice Rađevac dominira terenom, ali ne tako ubedljivo kao u prvom poluvremenu. Više se težilo atraktivnim potezima i solo akcijama pa su pola sata mreže mirovale. Ali u narednih deset minuta viđeno je pet golova. U napadačke akcije uključio se kapiten Gošić, stigao u protivnički šesnaesterac i pokazao saigračima kako se jednostavno može postići gol. Kapiten je učestvovao i u narednoj akciji. Dobio je loptu od Petkovića, prošao po levoj strani, i kada je bio u situaciji da šutira nesebično je dodao bolje postavljenom Vučićeviću kome nije bilo teško da pogodi prazan gol. Gosti su stigli do počasnog gola u 80' preko Marka Maksimovića, koji je bio uspešniji u duelu sa Petkovićem, sam sebi stvorio šansu i realizovao je. Još jedanputa je Gošić započeo akciju tako što je uposlio Nikolu Pajića, ovaj loptu prosledio do Stefana Pajića i kada je lopta stigla do Vučićevića gol je bio neminovan. Goleadu je završio mladi Todorović svojim prvim prvenstvenim golom, moglo bi se reći potpuno zasluženo. Tokom utakmice uputio je veliki broj centaršuteva koji su stvarali pometnju u protivničkoj odbrani. Tako je bilo i ovoga puta kada je lopta okrznula Katića i završila u mreži nemoćnog golmana Šakića. Do kraja utakmice još jedna lepa akcija. Vučićević je lepo pronašao Radivojevića ali je lopta upućena glavom završila pored gola. Sudija Marković, sa svojim pomočnicima, nije imao težak zadatak ali ga je dobro obavio.

Krupanj: Stadion Radjevca. Gledalaca: oko 100. Sudija: Jefto Marković (Mali Zvornik). Pomoćnici: Dejan Raković (Loznica) i Ljubiša Burmazović (Runjani). Delegat: Radovan Lukić (Novo Selo). Strelci: Slaviša Radivojević 2',13', Žarko Kikanović 28', 33', Milovan Gošić 75', Nemanja Vučićević 78', 82', Nikola Todorović 85' (Radjevac) i Marko Maksimović 80' (Mladost). Igrač utakmice: Slaviša Radivojević (Radjevac).

Radjevac: Mićić, Todorović, Tanasić (od 46' Petković), Gošić, Selimović, Đuričić, Pajić Stefan, Radivojević, Kikanović (od 63' Vučićević), Zarić (od 46' Stanić), Pajić Nikola.
Mladost: Šakić, Maksimović Ivan, Rakić, Božić, Katić, Ostojić, Maksimović Marko, Tomić, Arsenić, Živanović, Filipović.

Velika Reka 2 : 0 Crnča
Sloga (S) 4 : 2 Stolice
Borac(K) 1 : 1 Prva iskra
Luk 5 : 1 Milan Orlić
Rudar (B) 4 : 2 TE Gučevo
Gučevo 4 : 0 Cer