Prijateljska utaklmica: Tisa – Donji Srem 1:2

Dok su starteri Donjeg Srema posle prepodnevnog treninga dobili voljno, igrači sa manjom minutažom u prvenstvu i talentovani omladinci krenuli su na sever Bačke, na još jednu kontrolnu utakmicu, ovog puta protiv bačkog zonaša Tise. Nakon podužeg ispitivanja snaga i igre na sredini terena, u 26. minutu Tači je iskoristio nepažnju odbrane gostiju, pobegao je svojim čuvarima i rutinerski poslao loptu iza nemoćnog Starčevića. Da stvari budu na svom mestu pobrinuo se Mazalica u 38. minutu, kada se najbolje snašao ispred gola Tise.

Tisa - Donji Srem

Drugo poluvreme za Donji Srem su započeli mlađi igrači, predvođeni „iskusnim“ Marčetom, koji su u 60. minutu upisao u listu strelaca: posle ubačene lopte iz ugla Punoševca, najbolje se snašao u kaznenom prostoru Tise. Aplauz navijača zaslužio je Baštovanov u 85. minutu, kada je posle njegovog šuta sa oko 25 metara lopta prošla tik pored leve stative Šegavca.

Strelci: 1:0 Taču u 26, 1:1 Mazalica u 38, 1:2 Marčeta u 60. minutu. Adorjan – Igralište Tise. Gledalaca: 150. Sudija: Danilo Nikolić (Lovćenac).

TISA: Tripković, Malovar, Atila Đeri, Ćalasan, Baštovanov, Tači, Radulović, Nađ, Mandić, Živković, Plavšić. Igrali su još: Bošnjak, Tandari, Vojvodić, Lacko, Milenković, Arpad Đeri, Mišković.

DONJI SREM: Starčević, Jovanović, Ivanov, Kremenović, Punoševac, Šarac, janković, Obuobi, Mazalica, Tufegdžić, Peličić. Igrali su još: Šegavac, Marčeta, Nebrigić, Stanković, Perić, Gavrilović i Perić.

Radnički (N) 0 : 0 Voždovac
Borac 3 : 3 Partizan
Novi Pazar 2 : 0 Donji Srem
Napredak 2 : 3 Rad
Spartak 1 : 0 Čukarički
Vojvodina 3 : 1 Radnički 1923