MOL: Borac (L) - Gučevo 2:1

Po lepom vremenu, prikazana je prosečna fudbalska predstava. Domaći su ovu utakmicu posle sjajne partije protiv gostiju iz Petlovače, odigrali nešto slabije, naročito prvo poluvreme. U prvom delu susreta nije viđeno ništa posebno osim dva pogotka i nekoliko prilika na obe strane. Domaća ekipa nije igrala "svoju igru" već se uklopila u igru gostiju. U 28.minutu gosti koriste grešku odbrane domaćih i preko Pejića, na iznenađenje svih prisutnih dolaze do prednosti od 0:1. Na izjednačenje i radost domaćih čekalo se svega dva minuta. Na jednu ubačenu loptu najbolje je reagovao Josić i postigao svoj prvenac u dresu Borca za 1:1. Ovim rezultatom završen je i prvi deo susreta.

U drugom delu utakmice domaći kreću dosta ofanzivnije i već u 47.minutu Mucić iz slobodnog udarca pogađa stativu gola Petkovića. U 68.minutu posle gužve ispred gola gostiju, najbolje se snašao Arnautović i poslao loptu iza leđa Petkovića. Velika radost na terenu i može se reći zasluženo vođstvo domaćih. Imali su domaći još prilika, kao Đukić Predrag koji je sve dobro uradio i šutirao pored gola gostiju. Treba pomenuti i lepu priliku gostiju u samom finišu susreta, kada su domaći strepeli za ishod akcije, ali je udarac gostujućeg igrača bio preslab za golmana domaćih Krsmanovića. Domaći momci iako su ovu utakmicu odigrali dosta slabije od njihovih mogućnosti ipak zasluženo osvajaju nove bodove.Treba napomenuti da je ova utakmica igrana u Lešnici, iako je po rasporedu Gučevo trebalo biti domaćih, ali zbog oštećenog terena u B.Koviljači i uz dogovor klubova Borac je bio domaćin.