Poraz na premijeri

Povratnik u Okružnu ligu Kolubara ekipa Tešnjara doživela je ubedljiv poraz na otvaranju nove sezone u Jabučju. Domaća ekipa OFK Jabučja bila je bolji rival tokom celog susreta i zasluženo osvojila tri boda. Tešnjar je odolevao prvo poluvreme, uspevao da sačuva svoju mrežu, ali u drugom poluvremenu pad koncentracije prouzrokovao je primljene golove. Imao je Tešnjar priliku da preko novajlije Stefana Zdravkovića pri rezultau 1:0 za domaće stigne do izjednačenja, ali je napadač Tešnjara bio neprecizan. Bila je to jedina prava prilika za Tešnjar na ovoj utakmici. Prilika za popravni je već narednog vikenda na gostovanju ekipi Mladosti iz Dračića.

FK Tešnjar: Milanović, Marković, Radovanović (Janjić), Tadić, Mitrović, Milosavljević, Vasiljević, Pavlović (Marjanović) Zdravković, Jakovljević (Milosavljević) Liknić.

Tulari 1 : 1 Mladost
ZSK 2 : 1 Kačer
Sovljak 0 : 0 Trlić
Spartak 1924 1 : 0 Junior Novo Naselje
Joševa 4 : 2 Rubribreza
Pepeljevac 3 : 0 Kolubara
Banjani 0 : 0 OFK Divci