25.06.2014 Dragan Ivanović

Dubljani potvrdili dobre igre kod kuće i na strani

Fudbaleri Kamenoresca 76 su na svom terenu pred oko 500 gledalaca, pobedili solidnu ekipu Poleta 57 iz Milutovca sa 5:0 poluvreme 1:0, u zaostaloj utakmici OFL Trstenik. Utakmicu je vodio glavni sudija Predrag Milićević, sa pomoćnicima Petrom Karićem i Milanom Nedeljkovićem. Delegat je bio Raša Lješević. Posle bolje i kvalitetnije igre dubljani su pogodkom Filipa Đukića u 5. minutu rešili poluvreme, ali su i u nastavku susreta dominirali terenom. Gosti su imali svoje šanse ali ih nisu realizovali, što je domaćinima pošlo za rukom. Vođstvo od 2:0 povećao je agilni Župac u 70. minutu, Nikola Đukić je u 77. minutu matirao golmana gostiju i to je bilo 3:0 za Kamenorezac 76. Kapiten domaćih Nikola Pecić uspeo je da poveća vođstvo na 4:0 u 80. minutu, da bi konačan rezultat susreta od 5:0 postavio Nenad Mladenović u 82. minutu. Tako su dubljani učvrstili petu poziciju a milutovčani uprkos porazu zadržali četvrtu poziciju na tabeli OFL Trstenik.

Omladinac (U) 3 : 2 Stara Čaršija
FK Stari Trstenik 3 : 0 Stevka Bozurevka
Kamenorezac 76 5 : 0 Polet 57
Moravac-C 74 3 : 2 Mladost
Omladinac (O) 5 : 7 Borjak 2013
Sloboda 1948 1 : 1 Stragari
Vinogradar 1 : 2 Rujišnik
Topoljak 5 : 2 Jugovići