Poraz Mašinca na startu plej-ofa
U prvom kolu plej-ofa Superlige fudbalerke Mašinca iz Niša izgubile su rezultatom 3:2 (2:0) od Napretka u Kruševcu. Na terenu potpuno natopljenom vodom Napredak je poveo sa 3:0 golovima nekadašnjeg kapitena Mašinca Kristine Krstić. Mima i Milica Stanković smanjile su prednost domaćina u 63, odnosno 74. minutu. Posle prvog kola Mašinac ima 7 bodova (prenetih iz regularnog dela sezone), dok Napredak ima bod više. Naredni meč Mašinac igra 27. aprila kada gostuje Crvenoj zvezdi u Lazarevcu.

NAPREDAK - MAŠINAC 3:2 (2:0)

Sudija: Gordana Kuzmanović (Lazarevac). Žuti kartoni: Marković (Napredak), Vasiljković (Mašinac). Crveni karton: Tamara Marković (Napredak) u 90. minutu.

NAPREDAK: Kostić, Marković, Karadžić, Monika Šišković, Jankov, Marina Šišković, Jolović (Pavlović), Đilas (Dobrosavljević), Petronijević (Lisinac), Krstić, Tenkov.

MAŠINAC: A. Marinković, Lazarević, Stevanović, Dimitrijević, Mima Stanković, Milica Stanković, J. Marinković (Šarac), Kostić, Kođović, Vasiljković, Mišeljić.

Spartak 2 : 0 LASK Crvena zvezda
Napredak 3 : 2 Mašinac