Baskijcima derbi u Pločniku

Veoma važna pobeda popularnih Baskijaca na tvrdom terenu u Pločniku,koja pulene Andrije Ristića vodi na sam vrh tabele iako su već od 8 minutu ostali bez golmana Radojkovića koga je sudija Sladjan Rajković prestrogo isključio smogli su snage da sa desetoricom puna 85 minuta velikom borbenošću cele ekipe dođu do važnih bodova koji imaju pogotovo veliku težinu posle poraza vodećeg Kostreža u Orašju pa su Baskijci sa momcima iz Ćićevačkog naselja Radoševac sada poravnati na čelu. I ovog puta briljirao je sa dva gola Gordan Milić,zatim Stojadinović i Milić Milan ali i svi momci u crveno-crnim dresovima.

Gradac(Pločnik) - Varvarin 2:4

Strelci: 0:1 Stojadinović u 18 ,0:2 Gordan Milić u 21,1:2 Zoran Branković u 30,1:3 Gordan Milić u 6o,1 :4 Erić u 84,2:4 Živković u 89 mninutu.Igralište Gradca u Pličniku,gledalaca 100.Sudija Slađan Rajković (Obrež) 6.Opomenuti igrači:Rajković (Gradac), Vićić i Pavlović (Varvarin). Crveni karton: Radojković (Varvarin) u 8 minutu.

GRADAC: Stojanović 6,Stojadinović 6(Rajković 6,5),Milan Stanković 7,Bojan Branković 7,Živković 6,5,Miloš Stanković 7,Pavlović 6,5,Zoran Branković 7,Rašić 6,5,Kadrić 6,5(Ivanović 7).

VARVARIN:Radojković -,Minić 7,Milošević 7,Stojanović 7,5,Milan Milić 8,Pavlović 7,5,Jakovljević 8,Stojadinović 8,Petrović 7(Erić 7),Gordan Milić 8,Vićić 7 Igrač utakmice: Gordan Milić (Varvarin).