Boranke poražene pred domaćom publikom 1:3

Odbojkašice Bora poražene su minulog vikenda na domaćem parketu od tima Majdanpeka 1:3 (25:22, 21:25, 24:26, 18:25) u pretposlednjem kolu druge lige grupa „Istok“ za žene.

Igarčice Bora pred početak drugog seta / foto: Live SPORT

Detalj sa jedne od ranije odigranih utakmica Boranki / foto: Live SPORT

Iako su Boranke prvi set dobile u svoju korist, gošće iz Majdanpeka nisu se predale u gradu bakra. Naime Majdanpečanke su drugi set krunisale boljom igrom u polju, te je rezultat u setovima bio poravnat.

U trećem odlučujućem setu tajbrejk je odlučio i pobednika na utakmici. Domaći tim Bora nije iskoristio set loptu te su gošće kažnjavale svaki propust boranki i treći set dobile 24:26.

Pad u igru domaćeg tima osetio se u četvrtom setu kada su protivničke odbojkašice rutinski set dobile 18:25 i stavile tačku na gostovanje u Boru 1:3.

Boranke su kolo pred kraj takmičenja Druge lige grupa „Istok“ na trećem a majdanpečanke šeste na ligaškoj tabeli.

U poslednjem kolu ŽOK Bor gostuje ekipi Milenijuma u Nišu, a tim Majdanpeka dočekuje ekipu Hajduk Veljka iz Negotina.

Bor 1 : 3 Majdanpek FBC
Jagodina 3 : 1 Milenijum
Paraćin 0 : 3 Leskovac 98
Topličanin 0 : 3 Vranje
Hajduk Veljko 1 : 3 LE-016