Raški okrug: Ibar - Polet 4:0

U okviru 20. kola okružne lige Raškog okruga odigrana je utakmica izmedju ekipa  Ibra i ekipe Poleta iz Ratine. Prvi deo utakmice apsolutno je protekao u znaku domaćina koji je već u 11. minutu imao tri gola prednosti. Kapiten domaćih Miloš Brkušanac u 6. i 8. minutu postiže pogodke nakon odličnih prodora Bobana Gračanca.

Dva gola u mreži gostiju daju krila domaćoj ekipi koja u 11. minutu pogodkom Nikole Erdoglije nakon prekida povećava vodjstvo i rešava pitanje pobednika. U 28. minutu zbog povrede igru napušta odlični Boban Gračanac umesto koga ulazi Mladen Jakšić. Već u sledećoj akciji Jakšić se najbolje snalazi u protivničkom šesnaestercu i postiže pogodak za konačnih 4:0. Do kraja meča imali smo priliku da vidimo fer i korektnu utakmicu bez golova uz sporadnične šanse obe ekipe. U sledećem kolu Ibar gostuje ekipi  Radnika na Ušću, dok će Polet na svom terenu ugostiti ekipu Grdice.

Raška okružna liga, 20. kolo FK "Ibar" Mataruška Banja" - FK "Polet" Ratina - 4:0, Sportski centar "Ibar", Gledalaca: 150.
Opomenuti igrači: N.Erdoglija i S.Milutinović

Ibar: Bandović, Gojković (od 46. min Krsmanović N.), Ranković, Pantelić Stefan, Milutinović,Korać, Gračanac B. (od 28. min Jakšić) , Pantelić Sava, Dević, Erdoglija, Brkušanac (od 68. min Ilić).

Polet: Vesić, Čurlić, Jakšić, Lazić, Stojanović, Ignjatović, Marković, Ćirović (od 59. min Rogić), Memedović (od 57. min Minić), Milošević, Vojmilovac (od 71. min Kostović).

Budućnost 0 : 0 Braća Vuković
Lazac 2 : 0 Morava
Pazar Juniors 2011 3 : 1 Ribnica
Grdica 2 : 1 Borac (V)
Ibar 4 : 0 Polet