Jastrebac oduvao Dobrič iz Pejkovca

Utakmica 15. kola Topličke okružne lige igrana danas na stadionu kraj jezera u Blacu između Jastrepca iz Blaca i Dobriča iz Pejkovca završena pobedom domaćina sa 4:0 (4:0). Na stadionu kraj jezera u Blacu danas je u fer i korektnoj utakmici viđena kiša golova. Jastrebac je pobedu na današnjem derbi meču protiv drugoplasirane ekipe u Topličkoj okružnoj ligi overio još u prvom poluvremenu kada je poveo sa 4:0, što je bio i krajnji rezultat ove utakmice. Prema rečima trenera FK Jastrebac Bojana Jovanovića,  pojačan sa nekoliko novih igrača u prelaznom roku, Rajkovićem iz Topličanina, Tomovićem, Vasiljevićem, Milutinovićem i Spasićem, Jastrebac u nastavak prvenstva ulazi sa ciljem da ostvari plasman u viši rang takmičenja.U listu stelaca danas su se upisali Ivica Ćurčić u prvom minutu, golom iz kaznenog udarca,  Aleksandar Knežević golovima postignutim u 33. i 41. minutu i Marko Spasić golom u 44. minutu prvog poluvremena. Naredni meč Jastrebac igra u subotu protiv ekipe Poleta iz Samarinovca.

Sastavi ekipa: FK Jastrebac: Dragan Miljković, Marko Spasić, Stefan Jović, Aleksandar Burgić, Nikola Timotijević, Marinko Perić, Aleksandar Stevanović, Marinko Sudimac, Aleksandar Knežević, Ivica Ćurčić, Nebojša Grujić(kapiten), Filip Savić, Nenad Bošković, Stefan Nestorović, Nemanja Milivojević, Marko Lapčević, Vladan Stevanović.

FK Dobrič: Goran Kostadinović, Veroljub Ilić( kapiten), Sava Jovanović, Đorđe Stanisavljević, Milan Dimitrijević, Miloš Savić, Marko Milošević, Milan Milanović, Aleksandar Stanojević, Nemanja Mihajković, Lazar Petković, Zlatan Stanisavljević, Nikola Ristić, Darko Milošević, Miloš Miladinović, Aleksandar Todorović.