Ribnica bez pardona

Lako, ubedljivo, pred samo 200 gledalaca Ribnica je po treći put ove sezone pobedila Mladi radnik. Pitanje pobednika u ovom meču nije ni postojalo. U prvom setu domaći su se prosto poigravali sa nejakim gostima, sve vreme imali od četiri do šest poena prednosti i uvodni deo igre rutinski rešili u svoju korist. Mladi radnik je otresitije počeo drugi set. Povleli su puleni Dragana Bonića sa 6: 3, ali se na prvi tehnički tajm-aut ipak otišlo sa vođstvom domaćina 8: 7. Novi trzaj gostiju usledio je sredinom seta, kada su smanjili prednost Ribnice na 14: 13, ali posle tajm-auta Boška Mačužića „musketari“ su zaigrali kao u transu i ostavili goste na samo 16 poena. Još ubedljivije je izgledao treći set u kome su Požarevljani na drugom tehničkom tajm-autu imali samo šest poena, a tada je strateg domaćih iskoristio priliku i šansu pružio i rezervistima sa klupe. U igri Ribnice imponovao je dobar prijem, odličan prvi napad i jako dobar blok, a pred kraljevačkom publikom debitovao je i Goran Škundrić i ostavio sjajan utisak na poziciji libera.

RIBNICA - MLADI RADNIK 3 – 0 (25: 18, 25: 16, 25: 15)

Hala sportova. Gledalaca: 200. Sudije: Leko (Novi Sad), Petrović (Užice). Trajanje meča: 70 minuta

RIBNICA: Marinković 8 (5 bl), Stojsavljević 1, Usiljanin 9 (1 bl, 4 sg), Okošanović 1, Bojović 12 (2 bl, 2 as, 2 sg), Močić (libero 2), Radović 9 (1 as, 4 sg, 4 gr), Bićanin 3, Veljović, Radević 6 (2 bl(, Škundrić (libero 1). Nije igrao: Milovanović Trener: B. Mačužić

MLADI RADNIK: Duduj 2, Pantić 7 (1 bl, 3 sg, 4 gr), Kovačević 2 (1bl), Petrović, Mašulović 1 (as), Jevtić 4 (4 sg, 3 gr), Peković (libero), Micić 5 (2sg), Ilić 8 (2 sg), Popović. Nisu igrali: Savić i Milošević Trener: D. Bonić

Ribnica 3 : 1 Jedinstvo
Crvena Zvezda 3 : 2 Vojvodina NS seme
Spartak (S) 1 : 3 Partizan Vizura
Mladi radnik 0 : 3 Spartak (LJ)
Đerdap 3 : 0 Radnički