DFLI: KMF Pirot – KMF AS Bujanovac 8:4

Favorit je poceo bolje. Gosti iz Bujanovca od prvog minuta nastoje da brane svoj gol i u kontranapadu ugroze Nimica koji je imao u 7.minutu dobru intervenciju.
Na samom, pocetku,u 2. I 3. minutu Milos Manjc iz blizine nije uspeo da ubaci loptu u gol.
Deset minuta igre na polovini gostiju, Dragan Stankovic koristi,,hokejaske izmene,, da pojaca tempo,ali golova nema!

Konacno gol! Dobra kombinacija,centrirao je sa desne strane Alen Aleksov,a najmladji igrac na terenu,Nenad Stojic uradio  ono sto njegovi stariji saigraci nisu uspeli,iz blizine snalazljivo pogodio mrezu.

11.Minut Goool Nenad Stojic 1:0

Minut ipak pre kraja i najstariji u ekili Pirota upisao se u listu strelaca.Iz blizine je posle dobrog driblinga Ninoslav Cenic savladao golmana Slavisu Milenkovica.
18.Minut Goool Ninoslav Cenic 2:0.

Drugo poluvreme pocelo je u znaku efikasne igre domacina za dva minuta dva gola.Najpre Bojan Kostic sa jednog metra udaljenosti salje loptu u gol,a potom, i Alen Aleksov.
22.Minut Goool Bojan Kostic 3:0
23.Minut Goool Alen Aleksov 4:0
Domaci pojacavaju tempo,Dragan Stakovic stalno menja ekipu,gosti sve umorniji (dosli su sa sedam igraca!).
Dobra igra donosi golove.U listu strelaca ponovo se upisuje Nenad Stojic,na odlicnu asistenciju Djordjevica.
26.minut Goool Nenad Stojic 5:0

Bilo bi zaista nepravedno da se borbena veoma fer ekipa iz Bujanovca nije upisala u listu strelaca.Dobra akcija koju je Agaj Fljorim realizovao,sutirajuci sa pet metara u desni ugao.
28 .Minut Goool Agim Fljorim 5:1

Pirocanci ne ostaju duzni! Ponovo Alen Aleksov odlicno prolazi po levoj strani, salje ,,kao na tacni,, loptu Ninoslavu Cenicu koji je samo postavio nogu!
34.minut Goool Ninoslav Cenic 6:1
Nije to sve! Bivsi odlicni stonoteniser Bratislav Ristic,pokazuje da nije nista slabiji i u ovom sportu.Simonov je sutirao,golman kratko odbio loptu,a Ristic,,zakucao,, u gol.
36.Minut Slobodan Ristic Goool 7:1
Gosti  ne miruju Fuat Redzepi smanjuje na 7:2,Demir Mustfa iz penala na 7:3
U poslednjim trenucima Sasa Nikolic postize osmi gol,a Demiri Mustafa iz penala i konacan ishod 8:4