Futsal: Neverovatan preokret u Bečeju

SAS je sinoć poražen u Bečeju rezultatom 7:5. Desetak minuta pre kraja nije izgledalo da će domaćin da slavi, jer su Zrenjaninci poveli sa 5:3. Međutim, pred kraj Bečejci postižu četiri gola za četiri minuta!

rsz futsal

Strelci: 1:0 Husanović u 9, 1:1 Paštar u 9, 2:1 Novaković u 12, 2:2 Radin u 16, 3:2 Novaković u 22, 3:3 Nožinić u 24, 3:4 Paštar u 30, 3:5 Šarenac u 31, 4:5 Živić u 31, 5:5 Arvai u 32, 6:5 Novaković u 33, 7:5 Đorđević u 35. minutu.

Sportska dvorana OSC „Đorđe Predin – Badža“. Gledalaca: 300. Sudije: Darko Karačonji (Sombor) i Đuro Dubajić (Apatin) po 8. Nagomilavanje prekršaja: Bečej 6 (2+4), SAS-Marbo 7 (4+3).

Bečej: Vadanski (9 odbrana), Jovanović, Grbić, Živić, Đorđević, Kobiljski, Blažin, Novaković, Arvai, Husanović.

SAS Maxbet: Radić (18 odbrana), Šarenac, Blanuša, Tomin, Radin, Blažić, Nožinić, Carić, Peštar.

Bečej 7 : 5 SAS
Smederevo 3 : 3 Ekonomac
Vranje 2 : 3 Kalča
VIK Naisus 2 : 2 Novi Pazar
Kopernikus 6 : 3 Kolubara