Majdanpečanke otkinule bod Borankama u "rudarskom" derbiju 1:1

ŽRFK Majdanpek remizirao je na svom terenu sa ekipom ŽFK Bor, u 3. kolu Druge lige grupa ''Jug'' za žene 1:1 (1:0). Domaće igračice došle su u vođstvo preko Ivane Munćan u 22. minutu susreta 1:0. Iako su „zeleno-crne“ igračice proustile u par navrata da rezultat povećaju u svoju korist, mreže su na obe strane mirovale do poluvremena. U nastavku igre Boranke su svoju šansu vrebale iz kontra napada, a domaće igračice odolevale naletima gošći sve do 55. minuta kada je Sandra Lapadatović sprovela loptu u nebranjeni deo mreže domaće ekipe 1:1. Fudbalski „rudarski“ derbi, u Majdanpeku završen je bez pobednika 1:1, a Boranke su nakon trećeg kola na prvom mestu na tabeli, dok Majdanpečanke imaju utakmicu manje i četiri osvojena boda.