PTZ: Juhor - Lugomir 3:1

Zaslužena pobeda Juhora koja Obrežane vodi u sam vrh tabele gde im je po kvalitetu i mesto. Domaći su poveli već u drugom minutu preko kapitena Mladenovića koji je i začeo akciju podelivši po desnoj strani loptu Matejiću a ovaj je vratio u sredinu gde je Mladenović topovskim šutem poslao u sami ugao golmana  Nikole Jovanovića,isti igrač povisio je u 24 minutu na 2:0 pa se tako otišlo na odmor.Samo što je počelo drugo poluvreme Konovalov je smanjio na 2:1 i ponovo vratio utakmicu u egal. Ipak Obrežani su danas na poziciji  štopera imali izvrsnog Lazara Lukića koji je pružio sjajnu partiju posle dugog oporavka od teške saobraćajne nesreće i izmamio velike aplauze sa tribina solidno popunjenog stadiona Juhora. Kad gosti već nisu mogli da izjednače šansu su iskoristili domaći i lepim golom preko omalenog Stevića poveli sa`3:1 i mirno priveli utakmicu kraju.

Posle duže pauze zbog kazne koju je izdržavao danas se na teren pojavio i kapiten Mladenović ali je uprava Juhora zbog čestih isključenja ovog igrača odlučila da kapitensku traku ubuduće nosi golman Ivan Maksimović.

na slici Slađan Mladenović ,izgubio kapitensku traku

JUHOR- LUGOMIR      3:1 (2:0)

Strelci: 1:0  Mladenović u 2,2:0 Mladenović u 24,2:1 Konovalov u 47.3:1 Stević u 78 minutu.Stadion Juhora u Obrežu,gledalaca 200. Sudija :Nona Pažin(Paraćin) 7,5.

JUHOR:Maksimović 7,Simonović 7,Vukša 7 ,Lukić 8,Vukmanović 7,Darko Kolarević 7,,Panić 7(Spasojević-),Mladenović 7,5,Matejić 7(Stević 7),Antonijević 7(Radonjić 7),Dragoljub Kolarević 7

LUGOMIR:Nikola Jovanović 6,5,Dobrosavljević 7,Milan Stojanović 6,5(Trajković 6,5),Malinić 7,Đokić 6,5,Lukić 6,5,Rajković 7,Konovalov 7(Simić-),Miletić 7,Aleksandar Stojanović 6,5,Milošević 6,5(Ilija Jovanović 7)

Igrač utakmice: Lazar Lukić (Juhor)

OFK Bor 3 : 1 SFS Borac
Rembas 2 : 0 Rtanj
Radnički 0 : 1 Kablovi
Župa 1 : 1 Ozren
Majdanpek 1 : 0 Rudar